آب استخر پیش ساخته چگونه تخلیه میشود

آب استخر پیش ساخته چگونه تخلیه میشود

آب استخر پیش ساخته چگونه تخلیه میشود؟ از طریق دریچه های تخلیه کف استخر یا به وسیله پمپ تصفیه آب و یا با خرید پمپ تخلیه آب مارک اینتکس امکان پذیر است.

کارخانه های تولید کننده استخر های آماده intex و bestway برای خالی کردن آب داخل این محصولات در قسمت زیر آنها در یک یا دو طرف آن دریچه های تخلیه آبی تعبیه نموده اند که از بیرون و داخل دارای درپوش هستند و با باز کردن این درپوش ها آب به مرور خارج می شود.

ممکن است سرعت تخلیه آب به وسیله این دریچه ها کم باشد و برای بعضی از افراد خوشایند نباشد که می توانند به وسیله پمپ های تصفیه آب شنی و فیلتری آب داخل استخر های پیش ساخته را تا حدود 80 درصد به سرعت تخلیه نمایید و باقی مانده را به وسیله همان دریچه ها یا سطل خالی کنید.

البته راه بسیار بهتری نیز وجود دارد که خرید پمپ تخلیه آب اینتکس می باشد که مانند یک موتور مکنده عمل می کند و آب را از قسمت کف کف به وسیله شلنگ های خود به بیرون هدایت می کند که هم سریع است و هم اینکه کل حجم آب را به صورت صددرصدی خالی خواهد نمود.

آب استخر پیش ساخته چگونه تخلیه میشود؟

تخلیه آب داخل استخر پیش ساخته اینتکس از مهمترین راه های تمیز کردن و سالم ماندن آب استخر است که باید هر چند ماه یکبار نسبت به میزان استفاده انجام شود و برای ضدعفونی کردن آب می توانید از قرص کلر استخر نیز استفاده نمایید.
آب استخر پیش ساخته چگونه تخلیه میشود

دیدگاهتان را بنویسید