آیا تخت های بادی قابل تعمیر هستند

آیا تخت های بادی قابل تعمیر هستند

آیا تخت های بادی اینتکس قابل تعمیر هستند؟ بله، نه تنها تخت خواب بادی بلکه کلیه محصولات بادی اینتکس در صورت سوراخ یا پاره شدن به هر دلیلی با چسب مخصوص محصولات بادی قابل تعمیر هستند.

 

تخت های بادی اینتکس و بست وی همانطور که از نام آنها مشخص می باشد بادی هستند یعنی داخل آنها به وسیله پمپ باد مربوط به تخت بادی پر از هوا می شود و طبیعتا قابل سوراخ شدن و پارگی هستند اما به سادگی به وسیله چسب تعمیرات اینتکس و وصله موجود در پک تعمیرات قابل تعمیر هستند که روش تعمیر آن به این شکل است:

ابتدا باید محل صدمه به تخت بادی را تمیز و خشک کنید و سپس با  چسب مخصوص تعمیرات که شامل یک چسب مایع تیوپی و یک رول پی وی سی 20 سانتی است از رول pvc به اندازه نیاز بسته به اندازه سوراخ شدگی و یا پارگی را قیچی کنید و به چسب مایع آغشته کنید بر روی محل پارگی بگذارید و با یک وزنه 5 کیلویی مانند : آجر، کتاب و… آنرا تا 4 ساعت تحت فشار می گذاریم و اگر این مراحل را به درستی انجام داده باشید حالا محصول شما مانند روز اول تعمیر شده و می توانید از آن استفاده کنید.

در صورت هرگونه نیاز به راهنمایی با شماره های موجود در همین سایت با همکاران ما در قسمت تعمیرات نمایندگی اینتکس لند در تماس باشید.

آیا تخت های بادی اینتکس قابل تعمیر هستند؟

تعمیر تخت بادی اینتکس

همه سوراخ شدگی و پاره شدگی های تخت های بادی اینتکس قابل تعمیر می باشند اما بر اثر پرش کودکان بر روی تخت ها، فشار زیاد وارد شدن بر یک قسمت، نشستن بر روی تخت در حین باد شدن، قرار دادن در محیط خیلی گرم و  وارد آمدن وزن بیش از اندازه استاندارد که در کتابچه راهنما آمده است ممکن است باعث دفرمه شدن و یا در اصطلاح ورم قسمتی از تخت بادی شود که این مورد صدمه به تخت قابل تعمیر نیست به همین دلیل به موارد بالا که گفته شده در هنگام نصب و استفاده دقت کامل داشته باشید تا باعث طول عمر تخت بادی شما شود.

در صورت هرگونه صدمه به تخت بادی خریداری شده می توانید چسب تعمیرات را از سایت اینتکس لند خریداری کنید و یا با بخش تعمیرات ما با شماره های موجود در همین سایت تماس بگیرید تا با کمترین هزینه تعمیرات را برای شما انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید