آیا قایق بادی مناسب دریا است ؟

آیا قایق بادی مناسب دریا است ؟

آیا قایق بادی مناسب دریا است ؟ قایق های بادی محصولاتی هستند که برای چندین مورد قابل استفاده هستند مثلا برای تفریحات آبی، ماهیگیری، مستند سازی، کاوش و پیدا کردن مناطق کشف نشده مثل غارها، نجات غریق دریا، گشت های نظامی، مانور های دریایی ارتش، تعمیر و نگهداری سدها اورژانس دریایی و چندین مورد دیگر.

بدنه قایق های بادی از پلاستیک نرم است که از سه یا چهار لایه ساخته می شوند ضمنا هر قسمت از قایق بادی intex ساخت آمریکا مجزا باد می شود تا در صورت صدمه دیدن یک قسمت باقی قسمت ها همچنان بر روی آب باقی بماند، لوازم همراه این محصولات پارو، طناب، جعبه ابزار و صندلی بادی می باشد.

چه قایق بادی مناسب دریا است ؟

بسیاری از موارد استفاده از قایق های بادی موتوری که در بالا ذکر کردیم برای روی دریا است که البته مدل های مختلفی دارد به این معنی که همه قایق های اینتکس یا بست وی قابلیت استفاده در داخل دریا را ندارند و فقط چند مدل بزرگ، موتور خور و حرفه ای که مخصوص دریا نوردی می باشند و باید حتما بر روی آنها موتور بنزینی یا موتور برقی نصب کنید که چندان ارزان نیستند ولی برای کسانی که استفاده دارند واجب و ضروری است زیرا در داخل دریا نمی توانید قایق را با پارو هدایت کنید.
آیا قایق بادی مناسب دریا است ؟

قایق های باد به دو دسته تفریح خانوادگی و حرفه ای تقسیم می شوند که هر دو دسته دارای استاندارد های خاص خود می باشند مثلا قایق بادی مارینر 3 و 4 با کف فایبرگلس یا قایق جیمنی 2 تا 6 نفره با کف آلمینیوم را می توانید با خیال راحت در دریا استفاده کنید ولی باقی مدل ها بیشتر برای آبهای آرامی چون دریاچه، رودخانه و غیره مناسب هستند.

قایق های بادی ارزان یا گران قیمت نیز مانند همه محصولات بادی قابلیت سوراخ شدن را دارند ولی می تواند با چسب تعمیرات مخصوص قایق بادی به سادگی تعمیر و آپارات شوند البته در بعضی از موارد حاد خود خریدار نمی تواند بدنه آنرا تعمیر کند که باید حتما آنرا به خدمات پس از فروش نمایندگی اینتکس در ایران بسپارد تا به وسیله چسب مخصوص و دستگاه های پرس انجام شود.

خرید قایق بادی مخصوص دریا

برای خرید انواع قایق بادی و بهترین مدل مناسب کار خود می توانید به دسته بندی قایق های بادی در همین وب سایت مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا از همکاران ما مشاوره بگیرید ضمنا خرید قایق بادی برای همه هموطنان در کل شهر های ایران امکان پذیر است که می توانند اینترنتی یا تلفنی ثبت سفارش کنند.

نتیجه گیری

نتیجه گیری این می تواند باشد که اگر قایق بادی برای استفاده در دریا می خواهید خرید کنید اولا باید از مرکز خرید آن تهیه کنید تا دارای ضمانت مهلت تست باشد، قایق باید چند لایه، کف غیر بادی مقاوم، ضخیم و قابلیت نصب موتور را داشته باشد تا در برابر موج های دریا آسیب پذیر نباشد فراموش نکنید که قایق های بادی خیلی بزرگ و سنگین باید حتما از یدک کش استفاده کنید تا در بین راه به چیزی برخورد نکند و صدمه نبیند.

دیدگاهتان را بنویسید