آیا وان حمام بادی سوراخ میشود

آیا وان حمام بادی سوراخ میشود

آیا وان حمام بادی سوراخ میشود ؟

همه مدل های وان حمام بادی بزرگسال ، کودک و نوزاد با برند های اینتایم ، اینتکس و بست وی از بدنه های ضخیم و 4 لایه پلاستیکی ، پی وی سی تولید شده اند که در صورت استفاده معمولی و روزانه به هیچ وجه خود به خود آسیب نمی بینند و فقط با برخورد با اشیا تیز و برنده ممکن است دچار پارگی یا سوراخ شدگی شوند که به وسیله چسب پنچرگیری مخصوص وان حمام قابلیت رفع پنچری را دارند .

وان های بادی حمامی مستطیلی ، مربعی ، دایره ای ساده ، طرح دار خانگی یا بیرونی برای حمام های کوچک و غیره همگی در کارخانه های بزرگ تولیدی درست می شوند و با تست سلامت و تایید نهایی کنترل کیفی بسته بندی می شوند و با قیمت ارزان روانه بازار های جهانی از جمله ایران می شوند .

آیا وان حمام بادی اینتکس سوراخ میشود ؟

علاوه بر بدنه و دیواره ها کف برخی وان های حمام بادی نیز بادشو یا ژله ای است باید از زیرانداز نرم مثل فوم و تاتامی استاندارد برای محافظت از بدنه آنها استفاده نماییم و همچنین در زمان باد کردن نیز باید بیش از حد آنها را باد نکنیم تا از سر پرس های کارخانه باز نشوند .

چنانچه موارد بالا را رعایت کنید و از برخورد خواسته یا نا خواسته وان حمام بادی به اشیا تیز جلوگیری کنیم می توانیم برای سالهای سال از این محصولات بادی در خانه و فضاهای باز استفاده نماییم ، همچنین از کودکان بخواهید هرگز به بدنه وانها اسیب وارد نکنند .

برای خرید انواع وان حمام بادی و چسب تعمیرات مخصوص این محصول می توانید به دسته بندی وانهای بادی در همین نمایندگی اینتکس در ایران مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در سایت با همکاران ما در تماس باشید و مشاوره بگیرید .

آیا وان حمام بادی اینتکس سوراخ میشود

دیدگاهتان را بنویسید