آیا وان حمام بادی سوراخ میشود

آیا وان حمام بادی سوراخ میشود

آیا وان حمام بادی سوراخ میشود؟

همه مدل های وان بادی بزرگسال، کودک و نوزاد با برند های اینتایم، اینتکس و بست وی از بدنه های ضخیم و 4 لایه پلاستیکی، پی وی سی تولید شده اند که در صورت استفاده معمولی و روزانه به هیچ وجه خود به خود آسیب نمی بینند و فقط با برخورد با اشیا تیز و برنده ممکن است دچار پارگی یا سوراخ شدگی شوند که به وسیله چسب پنچرگیری مخصوص وان حمام قابلیت رفع پنچری را دارند.

وان های بادی حمامی مستطیلی، مربعی، دایره ای ساده، طرح دار خانگی یا بیرونی برای حمام های کوچک و غیره همگی در کارخانه های بزرگ تولیدی درست می شوند و با تست سلامت و تایید نهایی کنترل کیفی بسته بندی می شوند و با قیمت ارزان روانه بازار های جهانی از جمله ایران می شوند.

آیا وان حمام بادی اینتکس سوراخ میشود؟

علاوه بر بدنه و دیواره ها کف برخی وان های حمام بادی نیز بادشو یا ژله ای است باید از زیرانداز نرم مثل فوم و تاتامی استاندارد برای محافظت از بدنه آنها استفاده نماییم و همچنین در زمان باد کردن نیز باید بیش از حد آنها را باد نکنیم تا از سر پرس های کارخانه باز نشوند.

چنانچه موارد بالا را رعایت کنید و از برخورد خواسته یا نا خواسته وان حمام بادی به اشیا تیز جلوگیری کنیم می توانیم برای سالهای سال از این محصولات بادی در خانه و فضاهای باز استفاده نماییم، همچنین از کودکان بخواهید هرگز به بدنه وانها آسیب وارد نکنند.

برای خرید وان بادی حمام و چسب تعمیرات مخصوص این محصول می توانید به دسته بندی وانهای بادی در همین نمایندگی اینتکس در ایران مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در سایت با همکاران ما در تماس باشید و مشاوره بگیرید.

آیا وان حمام بادی اینتکس سوراخ میشود

دیدگاهتان را بنویسید