استخر اینتکس متحرک خانگی

استخر اینتکس متحرک خانگی

استخر اینتکس متحرک خانگی استخری است که به سرعت نصب می شود، قابلیت جابجایی را دارد و نیازی به کندن زمین و هزینه زیادی برای ساخت نداشته باشد، این محصولات بزرگ سایز هستند و ارتفاع بلندی نیز دارند که در زمان خالی بودن توسط دو یا چهار نفر بسته به ابعاد و اندازه آنها قابل حمل هستند.

لوازم همراه استخر اینتکس

همه استخر های بزرگ دارای لوازم مورد نیاز برای نصب و استفاده هستند مثل: نردبان برای ورود به داخل آب یا خارج شدن از استخر، پمپ تصفیه آب شنی برای تمیز نگه داشتن آب، زیر انداز، روانداز و برچسب تعمیرات، البته به جر این لوازم به خرید لوازم دیگری نیز نیاز دارید که برای نظافت آب استخر ضروری است مانند: قرص کلر، مخزن شناور قرص کلر و جاروی نظافت.

روش نصب استخر های اینتکس

این استخر های فوق العاده، نصب و راه اندازی آنها نیز فوق العاده سریع است زیرا در داخل بسته بندی آنها فیلم آموزش نصب و دفترچه راهنمای نصب است تا خود خریداران بتوانند آنرا به سادگی نصب کنند و نیازی به هزینه های گزاف نصاب نباشد، البته برای افرادی که وقت یا حوصله نصب این استخر ها را ندارند همیشه نصابان حرفه ای اینتکس در دسترس هستند.

چگونه آب استخر های بزرگ سایز را گرم کنیم؟

آب داخل استخر های ارتفاع بلند به وسیله هیتر ها و گرمکن های شرکت اینتکس گرم نمی شوند زیرا این گرمکن ها برای سایز های تا 10 متر مربع مناسب است و برای گرم کردن سایز های خیلی بزرگ با ارتفاع بلندتر باید از سیستم گرمایشی حرفه ای غیر اینتکس استفاده کنید.

ویژگی استخر های پرتابل متحرک

سبک وزن بودن، قابلیت جابجایی و نصب آسان این استخر پیش ساخته اینتکس باعث شده تا محبوبیت فروش بالایی را در کشور ایران به دست آورند که بسیاری برای داخل باغ ها و ویلا های خود اقدام به خرید استخر پیش ساخته نموده اند، ضمنا قیمت این محصولات نسبت به استخر های بتنی دائمی نیز بسیار کمتر می باشد که از مزیت اصلی فروش این لوازم می باشد.

دور تا دور استخر های آماده نصب متحرک را میله های گالوانیزه ضد آب و ضد زنگ پوشش می دهد تا بدنه را در ارتفاع بلند نگه دارد و حجم های زیادی از آب را در استخر نگه دارد، ضد زنگ بودن این پایه ها باعث می شود تا در همه مناطق مثل شهر های با آب و هوای شرجی نیز بتوانید این استخر ها را نصب و استفاده کنید.

بلندترین ارتفاع استخر های پیش ساخته

حداکثر ارتفاع استخر های پیش ساخته 132 سانت است که طبق استاندارد های جهانی تولید شده است و احتمال غرق شدن یا خفگی کودکان را به صفر رسانده است به همین دلیل است که کارخانه های بزرگی مثل اینتکس و بست وی استخر پرتابل را با ارتفاع بلند تر نمی سازند.

روش خرید استخر پیش ساخته

برای خرید انواع استخر اینتکس متحرک خانگی می توانید به دسته بندی محصولات همین وب سایت نمایندگی اینتکس مراجعه کنید و مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در اسرع وقت برای شما ارسال شود که می توانید از همه شهرستان های کشور خرید اینترنتی انجام دهید، همچنین می توانید برای راهنمایی بیشتر با همکاران ما در تماس باشید.
استخر اینتکس متحرک خانگی

دیدگاهتان را بنویسید