استخر بادی را از کجا بخرم

استخر بادی را از کجا بخرم

استخر بادی را از کجا بخرم؟ استخر های بادی اینتکس و بست وی معمولا از جنس پی وی سی با بدنه تمام بادی یا با بدنه برزنتی با لبه بادی یا به اصطلاح ایزی ست هستند، بعضی از استخر های بادی با طرح آکواریوم، طرح کف دریا، طرح اقیانوس، طرح های دیزنی، طرح کارتون و انیمیشن و استخر های لبه بادی عموما با طرح کاشی یک سانتی سفید و آبی تولید شده اند که همگی دارای دریچه تخلیه آب هستند.

پمپ باد استخر بادی اینتکس

استخر های بادی شرکت های اینتکس و بست وی به شکل های هندسی دایره، بیضی، شش ضلعی، مربع و مستطیل هستند که با انواع پمپ های باد دستی، پمپ باد برقی، پمپ باد فندکی، پمپ باد شارژی، پمپ باد باطری خور، پمپ باد برقی و ماشینی دوکاره پر و خالی می شوند و می توانند به دور از محیط های آلوده استخر های عمومی لحظات شاد و مفرحی را در کنار خانواده برای شما با هزینه بسیار کمی به ارمغان بیاورند، همه این استخر های بادی اینتکس و بست وی را می توانید در سایت اصلی نمایندگی اینتکس همین سایت ببینید و به سبد خریدتان اضافه کنید.

استخر بادی را از کجا بخرم ؟

این استخر های بادی را می توانید در همه فضا های که مسطح هستند مانند: بتن، سرامیک، موزاییک، چمن و چمن مصنوعی به سادگی پس از باد کردن نصب کنید، نکته بسیار مهمی که در مورد استفاده از این استخر ها در محل نصب اهمیت دارد این است که باید زیر کار این محصولات بادی را تمیز کنید تا هیچ سنگ ریزه، شن، خورده چوب و هیچ شئ تیزی وجود نداشته باشد که به بدنه استخر آسیب برساند، می توانید برای حفاظت از بدنه این استخر تان از کف پوش هایی مانند: موکت، فوم نرم و تاتامی استفاده کنید تا چندین سال از استخر بادی خریداری شده استفاده کنید.

ویژگی استخر بادی اینتکس

استخر های بادی به خاطر طبیعتی که دارند و از نام آنها نیز معلوم است قائدتا باید با برخورد با اشیا تیز سوراخ یا پاره شوند اما اصلا نگران این موضوع نباشید زیرا کمپانی های اینتکس و بست وی راه چاره را برای این مشکل هموار کرده اند و با تولید چسب های تعمیرات مخصوص همه محصولات بادی این مشکل را حل کرده اند، با وجود این چسبهای تعمیرات و وصله های موجود در پک تعمیرات می توانید به سادگی محل پارگی استخر های بادی یا هرکدام از محصولات اینتکس و بست وی را به سادگی تعمیر کنید برای روش استفاده از این چسب ها مقاله روش استفاده از چسب تعمیرات اینتکس را حتما مطالعه کنید.

استخر بادی را از کجا بخرم؟

این نکته را نیز فراموش نکنید که در زمان خرید استخر های بادی باید استخری متناسب با ابعاد و فضایی را که در نظر دارید باشد و باید آب این استخر های بادی را چند ماه یک بار بسته به آب منطقه ای که دارید تعویض کنید یا از پمپ های تصفیه آب فیلتری و یا پمپ تصفیه شنی برای تصفیه آب استفاده کنید.

برای خرید انواع استخر بادی اینتکس و بست وی به قسمت فهرست محصولات، دسته استخر بادی نمایندگی رسمی اینتکس در ایران همین سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید