استخر بادی پرورش ماهی ، Inflatable Fish Pool

استخر بادی پرورش ماهی

برای تهیه و خرید انواع استخر بادی پرورش ماهی برند اینتکس با قیمت های ارزان و تخفیف خورده با شماره های درج شده در همین وب سایت نمایندگی intex تماس بگیرید و یا برای خرید اینترنتی آنلاین به دسته بندی استخر بادی مراجعه کنید و مدل مورد نظر را سفارش دهید.

استخر بادی پرورش ماهی

این استخر های بادی از بدنه پلاستیکی نرم تاشو تولید شده اند که علاوه بر شنا کردن و آب بازی بزرگسالان و کودکان برای کاربردهای دیگری مثل پرورش ماهی های زینتی و آکواریوم هم مناسب هستند، این محصولات دارای بدنه های تمام بادی با کف بادشو یا معمولی هستند و در زیر کف آنها دریچه های تخلیه آب برای تعویض و تخلیه آب قدیمی قرار داده شده است.

طرح استخر های بادی

استخر های بادی دارای سایز های بسیار زیادی هستند که ارتفاع زیاد بلند، ارتفاع متوسط و ارتفاع های کوتاه دارند همچنین طول عرض آنها نیز متغیر است تا بتوانید هر مدلی که مناسب فضا و کارایی شما می باشد انتخاب کنید، ضمنا برخی مدل های آنها در لایه داخلی و بیرونی نیز با طرح آکواریوم طراحی شده اند.

پمپ باد مخصوص استخر بادی ماهی های آکواریوم

برای باد کردن استخر بادی بلند تمام بادی و لبه بادی intex و bestway و intime باید یک پمپ باد نیز خرید کنید تا بتوانید هوای داخل آنرا پر و یا خالی کنید ضمنا اگر به فکر این هستید که ممکن است بدنه این استخر ها سوراخ، یا پنچر شود اصلا نگران این موضوع نباشید زیرا به وسیله چسب پنچرگیری استخر اینتکس به سادگی قابل تعمیر و ترمیم هستند.

 

ارسال استخر های بادی پرورش ماهی بزرگ سایز و ارتفاع بلند به غیر از شهر تهران برای همه شهرستان های کشور نیز میسر می باشد که به وسیله نمایندگی اینتکس و با شرکت پست در اسرع وقت به همه نقاط ایران ارسال می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید