استخر بدنه برزنتی اینتکس

استخر بدنه برزنتی اینتکس

استخر بدنه برزنتی اینتکس استخرهای پیش ساخته سایز بزرگ که غیر بادی هستند از بدنه برزنتی با الیاف ابریشم و پی وی سی تولید شده اند تا علاوه بر استحکام و طول عمر بتوانند حجم آب های تا 36 تن را در خود نگه دارند، این بدنه های برزنتی با طراحی و مهندسی کامل تولید شده اند و در 10 سال گذشته که به بازار ایران وارد شده اند عمل کرد خوبی را داشته اند و یا به اصطلاح جواب کار را پس داده اند، این استخر های پیش ساخته اینتکس در شکل های دایره، بیضی و مستطیل طراحی شده اند که برای مصارفی چون استخر شنا، استخر آب درمانی، استخر پرورش ماهی، استخر آموزش شنا و غیره مورد استفاده قرار می گیرد که به نیاز مصرف کننده و فضای در نظر گرفته بستگی دارد.

این محصولات پیش ساخته را می توانید به سادگی در زمان دو ساعت نصب کنید و در مکان صافی بر روی زمین مانند بتن، موزاییک، چمن، چمن مصنوعی و غیره مورد استفاده قرار دهید و در کنار خانواده یک تابستان مهیج و خاطره انگیز را تجربه کنید.

استخر بدنه برزنتی اینتکس

مصارف و جنس استخر بدنه برزنتی اینتکس پیش ساخته

استخر پیش ساخته روکار و توکار فریمی اینتکس که از جنس برزنت با الیاف ابریشم و پی وی ساخته شده است تا قدرت نگه داشتن تا ۵۴۳۰۰ لیتر آب را داشته باشد، این استخر پیش ساخته در 1 یا ۲ بسته تا حدود ۱۲۰کیلوگرمی بسته بندی شده است و در مکانی که شما برای نصب در نظر گرفته اید توسط خود شما و یا با در خواست شما توسط نصابان مجرب ما در زمان ۳ ساعت مونتاژ شده و آماده آبگیری میباشد و بعد از آب شدن بلافاصله آماده استفاده خریدار می باشد.

از این استخرهای پیش ساخته بدنه برزنتی اینتکس پرتابل میتوانید در فضا های باز، فضاهای سر پوشیده، داخل زمین و روی زمین به عنوان استخر شنا، استخر آب درمانی، استخر پرورش ماهی، استخر ذخیره آب کشاورزی، استخر آموزش شنا مربی ها در مجموعه های ورزشی و مهد کودک ها استفاده کنید.

استخر های فریمی توکار استخر هایی هستند که دور تا دور آنها توسط لوله های فلزی که از جنس گالوانیزه ضد زنگ ساخته شده است قرار میگیرد و همچنین توسط لوله های u یو، شکل عمودی دیواره های استخر را نگه میدارد که باعث میشود استخر با این همه حجم آب و استفاده حداقل ۱۰ نفر هم زمان از مقاومت و امنیت بالایی برخوردار باشد.

ضمنا این استخر های پیش ساخته چه از نظر بدنه استخر و چه از نظر پایه های فلزی قابلیت نصب در هر آب و هوایی را دارد مانند شمال کشور که دارای آب و هوای شرجی می باشد و همچنین جنوب کشور که دارای تابستان گرمی می باشد در داخل حیاط، باغ، ویلا قابل نصب هستند.

لوازم یدکی استخر پیش ساخته

این استخر پیش ساخته توکار اینتکس دارای ۱- زیر انداز برای محافظت از بدنه استخر در برابر زیرکار استخر ۲- روکش برای جلوگیری از ورود گرد و خاک، حشرات و  همچنین برگ درختان مجاور ۳- شیر تخلیه برای تخلیه و یا تعویض آب استخر ۴- تبدیل تخلیه آب شلنگی برای هدایت آب داخل استخر با شلنگ ۵- پمپ تصفیه شنی ضد آب بزرگ بسیار قوی و تایمر دار برای تصفیه آب استخر که باید ۲ ساعت در هر ۲۴ ساعت روشن باشد تا آب داخل استخر را تصفیه کند ۶- نردبان دو طرفه برای ورود و خروج از استخر ۷- دفترچه و دی وی دی آموزش نصب آسان استخر در داخل بسته بندی میباشد.

برای ضد عفونی کردن آب این استخر حتما از قرص کلر مخصوص در داخل سبد مخصوص قرص کلر اینتکس استفاده کنید زیرا پودر های کلر به بدنه این استخر ها آسیب می رسانند.

برای خرید و دیدن استخر پیش سلاخته بدنه برزنتی اینتکس پیش ساخته نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران، تهران به قسمت محصولات در فهرصت صفحه اصلی سایت اینتکس لند در همین سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید