استخر پیش ساخته اینتکس مناسب ویلا

استخر پیش ساخته اینتکس مناسب ویلا

استخر پیش ساخته اینتکس مناسب ویلا:

اغلب صاحبان ویلا و باغ های شمال کشور به فکر داشتن استخر خصوصی یا خانوادگی هستند در داخل حیاط هستند که با اندیشیدن به اینکه گود برداری کنند هزینه ساخت و نیروی انسانی یا پشیمان می شوند و یا باید هزینه های هنگفتی را متقبل شوند.
استخر پیش ساخته اینتکس مناسب ویلا

از حدود سال 1385 به بعد استخر های آماده نصب تاشویی وارد بازار ایران شدند که کارخانه برند اینتکس و بست وی بودند این استخر ها نصب بسیار ساده ای دارند و هزینه آنها نیز در برابر ساخت استخر بتنی بسیار کمتر می باشد زمان نصب استخر های پرتابل 1 الی 2 ساعت است و توسط 1 یا دو نفر قابل نصب می باشد.

استخر پیش ساخته پایه دار اینتکس فقط برای جنبه شنا نمی باشند و برای آب درمانی، پرورش ماهی و ذخیره آب نیز مناسب هستند حجم آب در داخل این استخر ها برای مدل های متفاوت متغیر است و همچنین ابعاد این محصولات نیز از پیش ساخته شده است یعنی امکان خرید ابعاد سفارشی وجود ندارد.

استخر پیش ساخته چیست؟

استخر های پیش ساخته با بدنه پی وی سی برزنت تولید می شوند و دارای پایه های فلزی گالوانیزه ای هستند که بدنه آنرا در ازتفاع نگه می دارد قسمت اصلی این محصولات همان بدنه برزنتی آن می باشد که جای اتصال لوله ها را دارد این لوله ها یا پایه ها با حروف انگلیسی نام گذاری شده اند و باید به ترتیب جانمایی شوند تا بدنه استخر شکل بگیرد و آماده نصب و آبگیری شوند.

همانطور که در بالا ذکر کردیم ابعاد استخر پیش ساخته در کشور سازنده چین از قبل تعیین شده و با استاندارد های جهانی منطبق است و امکان سفارش استخر با ابعاد هر فرد وجود ندارد یعنی خریدار باید برای ابعاد فضایی که دارد یک استخر نزدیک به آن انتخاب و خرید نماید.

ویژگی استخر های پیش ساخته برزنتی

این استخر ها نیازی به گودبرداری و کندن زمین ندارند تا بتوانید از آن بر روی هر سطح صافی استفاده نمایید مثلا، چمن، چمن مصنوعی، بتن، موزاییک و غیره قابل اجرا است این محصول به سرعت آماده استفاده است، ارزان تمام می شود و دارای پمپ تصفیه آب شنی یا فیلتری می باشد و همچنین دریچه تخلیه آب.

آیا می توانیم استخر پیش ساخته را در داخل زمین نصب کنیم؟

بله استخر های آماده نصب اینتکس و بست وی را می توانید در داخل زمین یا در داخل استخر های بتنی قبلی نصب کنید و دور و بالای آنرا با چوب و پیلوت بپوشانید تا ظاهر زیباتری داشته باشد البته باید در داخل زمین حتما محل خروجی آب را برای تخلیه و تعویض آب در نظر بگیرید.

چگونه آب داخل استخر آماده نصب را گرم کنیم؟

شرکت های اینتکس و بست وی لوازم گرمایشی برای گرم کردن آب داخل استخر های بزرگ سایز و ارتفاع بلند ندارد و باید از موتور خانه یا سیستم گرمایشی مجزایی استفاده نمایید که بتواند استخر با ارتفاع بلند و حجم آب زیاد را گرم کند تا در فصول سرد سال نیز قابل استفاده باشند.

استخر های پیش ساخته متحرک اینتکس و بست وی شما را از رفتن به استخر های عمومی که ناقل بیماری هستند بی نیاز می کند تا در کنار خانواده و آشنایان از آن بهره ببرید، ضمنا می توانید برای این استخرها سایبان درست کنید تا هم از بدنه استخر و بدن خودتان در برابر نور خورشید محافظت کنید.

استخر برزنتی چه اشکالی دارد؟

استخر پیش ساخته بزرگ سایز و بلند ارتفاع با اشکال مربع، دایره و مستطیل ساخته می شوند که ارتفاع آنها حداکثر 132 سانت می باشد این حداکثر ارتفاع برای امنیت بیشتر خود مصرف کننده و با استانداردهای جهانی است تا برای افراد کوچکتر خطر غرق شدگی وجود نداشته باشد البته برای کودکان 10 سال به بالا باید حتما یکنفر مراقب با آنها باشد و همیشه کودک را زیر نظر داشته باشد.

وزن استخر های پیش ساخته متحرک اینتکس و بست وی حداکثر 200 کیلوگرم است و البته به شکل آماده ای که در عکس ها می بیند نیست و کاملا قطعه قطعه هستند و باید در محل نصب از بسته بندی ها خارج شوند و توسط نصابان حرفه ای شرکت و یا خریداران اجرا شوند.

خرید پمپ تصفیه آب استخر پیش ساخته

اکثر استخر های پیش ساخته خانگی اینتکس و بست وی دارای پمپ تصفیه آب شنی یا پمپ تصفیه فیلتری هستند که برای جلوگیری از سبز و سیاه شدن آب استخر استفاده می شوند که اگر استفاده نشوند آب داخل استخر ها جلبک می بند و عفونی می شود البته برای مدل هایی که پمپ تصفیه آب استخر ندارند می توانید پمپ تصفیه مجزا خرید کنید.

لوازم مورد نیاز برای نظافت آب استخر

به جز لوازم جانبی که در داخل بسته بندی کارخانه قرار دارد باید لوازم دیگری چون تاتامی زیرانداز استخر، قرص کلر ضد عفونی کننده استخر، سبد قرص کلر و شن یا فیلتر تصفیه را خرید کنید تا بدنه استخر و آب داخل آن طول عمر بیشتری داشته باشند.

نتیجه گیری

با توجه توضیحات بالا می توان تصمیم گرفت که استخر های پیش ساخته سریع نصب شو هستند و قیمت آنها نیز ارزانتر از استخر های بتنی است، می توانید برای خرید انواع استخر پیش ساخته آماده نصب اینتکس و بست وی در همین نمایندگی اینتکس به دسته بندی محصولات مراجعه کنید و مدل مورد نظر خود را که برای ابعاد فضای شما مناسب است را انتخاب و خرید نمایید ضمنا می توانید در صورت نیاز به نصاب استخر در زمان ثبت سفارش به همکاران ما اطلاع داده تا برای شما در اسرع وقت نصاب حرفه ای اعزام شود.
استخر پیش ساخته اینتکس مناسب ویلا

دیدگاهتان را بنویسید