استخر پیش ساخته پنچ و نیم متری

استخر پیش ساخته پنچ و نیم متری

استخر پیش ساخته پنچ و نیم متری یا 549 سانتی از جنس برزنت با الیاف ابریشم و پی وی سی مقاوم و پایه های گالوانیزه ضد زنگ برای استفاده در مناطق با آب و هوای شرجی ساخته شده است.

این استخر پرتابل مقاوم در برابر آب سرد و گرم همچنین در برابر نور آفتاب در استفاده در فضاهای باز می باشد.

برای نصب این استخر پیش ساخته اینتکس نیازی به کندن زمین نیست و فقط کافی است یک زیر سازی ساده از سرامیک، موزاییک، ماسه بادی یا بتن داشته باشید تا در زمان ۲ ساعت یک استخر ایده آل را در حیاط، باغ و یا ویلای خود داشته باشید.

استخر پیش ساخته پنج و نیم متری اینتکس دارای زیر انداز، روکش برای جلو گیری از ورود ذرات معلق در هوا، برگ درختان و حشرات، نردبان ورود و خروج از استخر، پمپ تصفیه شنی حرفه ای تایمر دار، رابط تبدیل شلنگی که به دریجه تخلیه آب زیر استخر وصل میشود و همچنین دفترچه و دی وی دی راهنمای نصب آسان در داخل بسته بندی می باشد ضمنا در صورت نیاز می توانید با همکاران ما در قسمت نصب استخر تماس بگیرید تا تیم نصابان حرفه ای ما در محل شما حاضر شوند و استخر را با کمترین هزینه برای شما نصب کنند.

موارد مصرف این استخر آماده پیش ساخته

استخر شنا، استخر آب درمانی در مجموعه های ورزشی و پزشکی ذخیره آب کشاورزی و استخر پرورش ماهی و غیره.

پمپ تصفیه شنی خصوص این استخر و پایه های فلزی عمودی و افقی این استخر پیش ساخته دارای یک سال گارانتی تعمیر در صورت نصب به وسیله نصابان شرکت اینتکس لند می باشند.

برای ضد عفونی کردن آب این استخر حتما از قرص کلر مخصوص در داخل سبد مخصوص قرص کلر اینتکس استفاده کنید زیرا پودر های کلر ممکن است به بدنه این استخر ها آسیب برسانند.

نمونه این استخر پیش ساخته پنچ و نیم متری را می توانید در قسمت دسته استخر پیش ساخته سایت اینتکس لند نمایندگی رسمی اینتکس در ایران  ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید