نمایندگی فروش انواع مدل های کاناپه بادی اینتکس

انواع مدل های کاناپه بادی اینتکس

انواع مدل های کاناپه بادی اینتکس

مبل بادی تختشو مدل های بسیار زیادی دارد که در همین وب سایت نمایندگی اینتکس لند خرید کنید زیر هر محصول کلیه توضیحات، ابعاد و قیمت آن درج شده است می توانید با توجه به شرح کامل کالای مورد نظر را انتخاب نمایید، بدنه انواع مدل های کاناپه بادی اینتکس از جنس پی وی سی هستند که با رویه مخمل یا جیر تولید می شوند.
نمایندگی انواع کاناپه بادی اینتکس

مبلمان بادی تختخواب شو  یا کاناپه ها محصولات دوکاره پر کاربردی هستند که به تازگی وارد بازار ایران شده اند و اغلب مردم از آن بی اطلاع هستند، از مزیت های بی نظر این محصولات کم جا بودن و کم وزن بودن آنها می باشد که تحمل وزن آنها بسیار بالا است مدل آن نیز دو نفره و یک نفره می باشد.

انواع مدل های کاناپه بادی اینتکس

کاناپه های بادی با ارگونومی بدن انسان سازگار و کاملا طبی هستند دقیقا مانند مبل و تختخواب می توانید از آنها استفاده کنید تنها ضعفی که دارند احتمال سوراخ شدن آنها می باشد که ممکن است با برخورد اشیا تیز خراب شوند ولی به وسیله چسب تعمیرات اینتکس تعمیر خواهند شد.

کاناپه بادی برای افراد کم تحرک، سالمندان، کسانی که مشکل ستون فقرات نیز دارند عالی است چون در داخل آنها الیاف ابریشم کارشده است تا باد داخل را در زیر گودی کمر و گردن تقسیم کنند تا در استفاده های طولانی مدت نیز فرد هیچ احساس ناخوشایندی نداشته باشد.

اینکه قابل جمع شدن هستند و هر بار باز و بسته کردن آنها مشکلی برای کاناپه بادی تخت شو به وجود نمی آورد از بهترین مزیت های آن است که میشود هر جا آنرا به همراه داشت در گوشه اتومبیل قرار دهید و در سفر برای داخل ویلا ها و محل های اسکان از آن استفاده کنید.

چند نوع کاناپه بادی وجود دارد؟

البته کاناپه های بادی غیر تاشو هم از تولیدات ابر کارخانه های اینتکس و بست وی می باشد که تک کاره هستند و تشک شو نمی شوند از آنها نیز می توان برای منزل و محل کار استفاده کنید، حدود 20 نوع کاناپه بادی در بازار موجود است که می توانید در دسته بندی محصولات ببینید.
انواع مدل های کاناپه بادی اینتکس

ضمنا کاناپه های بادی اینتکس نباید به لوازم گرمایشی نیز برخورد کنند ذغال و سیگار نیز می تواند به بدنه آنها آسیب وارد کند پس در هنگام نصب و استفاده باید مراقب موارد ذکر شده باشید.

کاناپه های بادی چگونه کار می کنند؟

مبل های بادی تاشو چند کاره دارای لولا یا سیستم پیچیده ای برای تغییر حالت نیستند و فقط کافی است تا تشک ها را تا بزنید تا به کاناپه و تا ها را برگردانید تا به تختخواب تبدیل شوند، وزن و قیمت این محصولات خیلی کمتر از کاناپه های دو نفره و سه نفره معمولی خانگی است.

دیدگاهتان را بنویسید