انواع کاناپه بادی تخت خواب شو

انواع کاناپه بادی تخت خواب شو

انواع کاناپه بادی تخت خواب شو تاشو چندکاره 2 نفره و یکنفره در بازار ایران مربوط دو کارخانه اینتکس و بست وی می باشد که دارای قیمت مناسب و ارزان قیمت هستند مبلهایی که به کاناپه و تختخواب بزرگسالان تبدیل می شوند سبک، راحت و کم جا مناسب برای فضای منزل و محل کار در انواع رنگ می باشند.

خرید مبل بادی تخت شو

خرید و فروش مبل بادی تختخوابشو اصلی و طبی اینتکس و بست وی در فروشگاه اینترنتی آنلاین نمایندگی اینتکس واقع در استان تهران، بلوار مرزدارن که بهترین جایگزین برای کاناپه های معمولی چوبی هستند، این محصولات 2 نفره و 1 نفره تولید می شوند که در مدل های طرح چرم، رویه مخمل و رویه جیر ساخته می شوند کاناپه های بادی تاشو چندکاره به سادگی نصب می شوند و به دو حالت مبل و تختخواب تبدیل می شوند که واقعا راحت و کاربردی هستند.

خرید کاناپه بادی برند اینتکس

مبل ها و کاناپه های بادی بزرگسال برند اینتکس و بست وی بدنه چهار لایه ضخیمی دارند که قابلیت تعمیر دارند یعنی چنانچه دانسته یا ندانسته به چیز تیزی برخورد کرد و سوراخ یا پاره شد به راحتی و در مدت زمان کوتاهی با چسب پنچرگیری اینتکس آپارات و ترمیم می شوند.
انواع مبل بادی تخت خواب شو

کاناپه بادی 2 نفره اصلی اینتکس

کاناپه بادی دو نفره یا یکنفره 5 کاره خوشخواب اینتکس و بست وی بر روی زمین نصب می شود یعنی فاقد پایه می باشد تا استحکام بیشتری داشته باشد و طول عمر آن نیز بهتر شود، در داخل بدنه مبل بادی تاشو فقط هوا وجود دارد و با هوا پر می شود اما دارای تحمل وزن بالایی هستند که فوق العاده است البته این محصولات بادی برای بپر بپر کودکان طراحی نشده اند و باید از پریدن کودک بر روی آنها جلوگیری کنید زیرا به الیاف داخلی آن آسیب می رساند که هر گز قابل تعمیر و آپارات نمی باشد.

پمپ باد مخصوص مبل بادی تاشو چند کاره

برای باد کردن کاناپه های بادی تخت خواب شو طبی بزرگسال رویه مخمل دو کارخانه مذکور باید یک پمپ باد از پمپهای باد اینتکس ییا بست وی را در زمان خرید به همراه محصول خرید کنید زیرا فقط با این پمپ ها به صورت اصولی و درست باد می شوند .

نمایندگی فروش مبل بادی تختخوابشو اینتکس

برای دیدن و خرید کاناپه بادی تخت خواب شو اصلی برند اینتکس می توانید به دسته بندی محصولات فروشگاه اینترنتی نمایندگی اینتکس در ایران یعنی همین وب سایت مراجعه کنید و یا برای راهنمایی بیشتر در خرید با شماره های درج شده با همکاران ما در تماس باشید.
انواع کاناپه بادی تختخواب شو

دیدگاهتان را بنویسید