اینتکس چند مدل پمپ باد دارد ؟

اینتکس چند مدل پمپ باد دارد ؟

اینتکس چند مدل پمپ باد دارد ؟ شرکت اینتکس دارای دو دسته پمپ باد مکانیکی و الکتریکی برای باد کردن محصولات بادی است که هر دسته دارای چندین مدل مختلف می باشند و هرکدام مزیت های خاصی دارد.

• پمپ باد دستی با سه مدل کوچک، متوسط و بزرگ
• پمپ باد پدالی یا پایی با دو مدل بزرگ و کوچک
• سه مدل پمپ باد برقی دوکاره کوچک، متوسط و قوی
• پمپ های بادی فندکی و برقی فندکی
• پمپ شارژی و باطری خور اینتکس

پمپ های باد دستی اینتکس

این محصولات تک کاره و دوکاره هستند ارزان تر و پرفروش در سه سایز که مکانیکی عمل می کند و با نیروی فرد باد داخل محصول را پر و خالی می کنند هرکدام دارای سه سری ریز کوچک و بزرگ هستند تا بتوانند همه محصولات بادی اینتکس و بست وی را پر کنند پر کردن محصول بادی با این پمپ ها ممکن است زمان بر باشد و کمی خسته کننده، ضمنا سایز بزرگ دستی اینتکس دارای سوزن مخصوص باد کردن توپ نیز می باشد.
اینتکس چند مدل پمپ باد دارد ؟

پمپ های باد پدالی یا پایی اینتکس

با دو مدل بزرگ و کوچک تولید شده اند که هر دو دوکاره هستند و شلنگ های بلندی در پک آنها قرار دارد تا برای باد کردن لوازم دیگر نیز قابل استفاده باشد با این تلمبه های باد اینتکس می توان قایق بادی، استخر بادی و غیره را پر و خالی کنید که با فشار پا عمل می کنند اگر مدل بزرگ را خرید کنید طبیعتا قدرت بیشتری دارد و محصول شما را سریعتر باد می کند.

پمپ های باد برقی دوکاره اینتکس

این پمپ ها فوق العاده هستند قوی و سریع بدونه نیاز به تلمبه زدن و به برق 220 ولت وصل می شوند مکنده و دمنده هستند تا محصولات اینتکس را پر و خالی کنند به این ترتیب نیازی به نیروی فرد نیست و فقط با کلید روشن همه لوازم بادی اینتکس، بست وی و دیگر کارخانه ها را پر و خالی کنید این پمپ ها به قدری قوی هستند که در نمایندگی اینتکس برای تست و باد کردن محصولات بادی از آن استفاده می شود و خیلی به ندرت خراب می شوند مدل خیلی قوی تر آن برای باد کردن قایق بادی عالی می باشد که سریع انجام می شود.
اینتکس چند مدل پمپ باد دارد ؟

پمپ های باد فندکی و برقی فندکی اینتکس

این پمپ ها با نیروی فندکی ماشین کار می کنند و یک مدل آن با برق و ماشین عمل می کند تا بتوانید در مکانهایی که برق وجود ندارد مثل ساحل یا در حین سفر در طول مسیر بتوان محصولاتی مثل قایق بادی یا تشک بادی صندلی عقب خودرو را پر و خالی کنید زیرا این پمپ ها نیز دوکاره دمنده و مکنده هستند.

 

پمپ های باد شارژی و باطری خور اینتکس

همانطور که از نام این پمپ ها معلوم است بدونه نیاز به برق و نیروی فرد عمل می کنند که باید دارای باطری باشند و یا از قبل آنها را شارژ نموده باشید این کمپروسور های باد نیز دوکاره مکنده و دمنده هستند و برای باد کردن همه محصولات اینتکس مناسب هستند مثلا برای باد کردن چادر های بادی کودک که در خارج از خانه یا پارک ها نیز ممکن است استفاده شوند عالی است.

اینتکس چند مدل پمپ باد دارد ؟

برای خرید پمپ باد اینتکس به دسته بندی محصولات سایت اینتکس لند همین سایت فروشگاه اینترنتی نمایندگی اینتکس در ایران مراجعه کنید و پمپ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید