بدنه pvc تخت بادی

بدنه pvc تخت بادی

بدنه pvc در تخت بادی چیست؟ پی وی سی در واقع همان پلاستیک فشرده است که تنها این مواد پی وی سی می تواند هوا را در داخل تخت بادی نگه دارد و مانع خروج هوا از داخل بدنه تخت های بادی شود تا بدنه آن برای همیشه سفت بماند و باعث کمر درد نشود ، این مواد پی وی سی چیزی شبیه تیوپ ماشین است که رویه آن با برزنت، جیر و مخمل برای لطیف شدن رویه پوشانده می شود.

مزیت تخت بادی نسبت به تخت های فلزی و چوبی

1) تخت های بادی نیازی به تشک ندارند خود آنها دارای رویه تشک مانند هستند و تعدادی از مدل های آنها داری تشک بادی جدا بر روی خود محصول هستند.
2) حجم و وزن بسیار کمی دارند و به راحتی قابل حمل، جابجایی، قابل جمع کردن و بسته بندی هستند.

3) ارزان و شیک تر از تخت های قدیمی فلزی و یا چوبی هستند.
4) تخت های بادی طبی هستند و از کمردرد و خواب رفتگی بدن جلوگیری می کنند.
5) دارای پمپ باد برقی دوکاره متصل به بدنه هستند و نیازی به خرید و حمل پمپ باد مجزا ندارند.
6) عالی برای افرادی که هر چند وقت یکبار باید جابجا شوند و اثاث کشی کنند زیرا وزن کمی دارند سریع جابجا می شوند و در جابجایی ها ضربه نمی خورند.
7) قابل استفاده در فضا های کم و کوچک مانند منزل مسافرت ها، دفاتر کار، آپارتمان ها و محل کار هستند.
8) تختخواب های بادی دارای سایز های یک نفره و دو نفره هستند که می توانید آنها را باهم ست کنید.

روش کار کردن و استفاده از پمپ باد تخت خواب های بادی

ابتدا سیم برق را از محل نگهداری آن که در کنار پمپ باد است بیرون می آوریم سپس به برق شهر وصل می کنیم تعدادی از پمپ ها ممکن است دارای سه شاخه برق باشند که اول باید برای آنها تبدیل سه شاخه به دو شاخه تهیه کنیم، بعد از اینکه سیم برق را وصل کردیم دکمه روشن را می زنیم و ولوم باد را که شبیه یک فلکه گرد است به سمت راست و موافق عقربه ساعت می چرخانیم تا پمپ شروع به باد کردن تخت کند بعد از حدود 5 دقیقه صدای پمپ باد تغییر می کند که به معنای پر شدن فضای تخت خواب بادی اینتکس می باشد و باید پمپ باد را خاموش کنیم و سیم برق را از پریز بکشیم و حالا می توانید از تخت بادی خود استفاده کنید.

برای خالی کردن باد تخت خواب بادی اینتکس و بست وی فقط کافی است این مراحل را برعکس انجام دهید و ولوم باد گرد را به سمت چپ بچر خانیم و دکمه روشن را بزنیم تا باد آن خالی شود و در بسته بندی قرار دهید و یا در محل دیگری از آن استفاده کنید.

برای دیدن نمونه های تخت بادی اینتکس و بست وی به قسمت دسته بندی محصولات دسته تخت خواب بادی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید