بهترین چادر مسافرتی کدام است ؟

بهترین چادر مسافرتی کدام است ؟

بهترین چادر مسافرتی کدام است ؟ چادر های مسافرتی از لوازم ضروری در هر سفر می باشد پس در این مقاله با ما همراه باشید تا همه جوانب خرید آنرا با هم مرور کنیم تا بتوانید مدل متناسب با استفاده خود را درست انتخاب کنید.

انتخاب چادر مسافرتی در درجه اول به تعداد نفرات مرتبط است 1. شرایط آب و هوایی منطقه مورد استفاده 2. نوع نصب آن و تعداد نفرات همکاری در نصب 3. حجم و اندازه لوازم همراه در سفر که با توجه به در نظر گرفتن این موارد می توانید بهترین چادر مسافرتی را انتخاب کنید.
بهترین چادر مسافرتی

1. شرایط آب و هوایی منطقه مورد استفاده چادر مسافرتی

برخی از منطق سرد هستند، برخی مناطق گرم و برخی دیگر بارانی هستند که چادر مورد استفاده در هر منطقه مذکور متفاوت است شما باید برای مکان های سرد از چادر های مسافرتی ضخیم استفاده کنید تا مانع از ورود هوای سرد و مانع خروج هوای گرم داخل چادر به بیرون شود.

برای مناطق گرم نیز باید چادر نازک تری انتخاب کنید تا هوا در داخل آن در گردش باشد و داخل آن عرق نکند و خیلی گرم نشود که چادر های مسافرتی پلیستری بهترین گزینه برای خرید است.

برای مناطق بارانی که باد نیز در آن محل ها معمولا زیاد است باید چادر مسافرتی کوتاه، ضخیم و با پوشش اضافه انتخاب کنید تا کوتاهی آن برخورد باد را کاهش دهد و پوشش دوم آن از ورود آب باران به داخل جلوگیری کند.

2. نوع نصب چادر مسافرتی و تعداد نفرات همکاری در نصب

چادر های مسافرتی اتوماتیک و فنری نصب ساده تری دارند و چادر مسافرتی عصایی بسیار زمان بر و سخت است که اگر در هنگام نصب تنها هستید بهتر است چادر مسافرتی اتوماتیک یا فنری خرید کنید که به سرعت توسط یکنفر نصب می شوند.

اگر در هنگام نصب زمان دارید و دو یا چند نفر هستید می توانید چادر های مسافرتی عصایی را نیز انتخاب کنید که از مزیت آنها وزن بسیار کم و ارتفاع کم آنها می باشد.

3. حجم و اندازه لوازم همراه داخل چادر مسافرتی در سفر

اگر لوازم زیادی را به همراه دارید باید چادر مسافرتی بزرگتر از تعداد نفراتتان خرید کنید مثلا اگر 4 نفر هستید که باید چادر مسافرتی هشت نفره خرید کنید که برای 4 نفر خواب مناسب است با وجود وسایل و لوازم زیاد باید چادر مسافرتی 10 نفره خرید کنید تا جای لوازم همراه نیز باشد.

چادر های مسافرتی دارای مدل های بسیار زیادی هستند و تنوع رنگ آنها نیز بالا است که تولید ایران، چین، آمریکا و اروپا هستند همچنین به ترتیب ایرانی ها ارزان ترین و آمریکایی ها گرانترین چادر ها می باشند می توانید انواع و اقسام چادر مسافرتی را در همین وب سایت نمایندگی اینتکس و بست وی در ایران ببینید و خرید نمایید تا در اسرع وقت برای شما ارسال گردد.

بهترین چادر مسافرتی کدام است ؟

بهترین چادر مسافرتی کدام است؟

چادر های مسافرتی باید حتما ضد آب و ضد باد باشند و از بدنه های برزنت و پلی استر تولید شده باشند همچنین میله ها یا فنر آنها ضد زنگ و محکم باشد تا دارای طول عمر بالایی باشند، می توانید در زیر چادر ها از زیرانداز یا نایلون استفاده کنید تا از نفوذ سرما و نم زمین به بدن شما جلوگیری کند و کف چادر مسافرتی نیز سالم بماند و در مناطق بارانی در قسمت سقف را نیز با نایلون بپوشانید تا کاملا جلوی ورود آب باران های شدید را بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید