تخت بادی صندلی عقب ماشین

تخت بادی برای صندلی عقب ماشین

تخت بادی برای صندلی عقب ماشین

تختخواب بادی توی ماشین از محصولات بادی جدید نمایندگی اصلی اینتکس در ایران است که جدیدا وارد بازار ایران شده است که تولید کشور چین است هیچ برند خاصی ندارد و توسط چندین کارخانه بزرگ ساخته شده است البته این کار خانه درجه یک و درجه دو خواهند داشت که در زمان خرید از فروشنده ها باید تایید و ضمانت تست بگیرید.

تخت بادی برای صندلی عقب ماشین چیست؟

تختخواب بادی توی ماشین یا تشک بادی ماشینی از بدنه پلاستیک نرم ساخته می شود که دارای 2 قسمت تشک و پایه ها می باشد که به شکل L می باشد در کف ماشین جای پای افراد و روی صندلی عقب را پوشش می دهد به این ترتیب این تخت خواب بادی طرح ماشین پشت خودرو را به یک تختخواب عالی و یک تکه تبدیل می کند که برای دو نفر کودک و یا یکنفر بزرگسال مناسب است .

تخت بادی ویژه صندلی عقب ماشین

تخت بادی برای صندلی عقب ماشین دارای رنگ بندی های سبز، زرد، آبی، نارنجی، کرم، طوسی و مشکی است که اگر قسمت پایه های آنرا باد نکنید در بیرون از ماشین نیز قابل استفاده به عنوان تشک بادی است مثلا اگر در بین مسیر در جایی توقف کردید کودک یا باقی اعضای خانواده می توانند از این تشک بادی برای خواب استفاده کنند.

موارد استفاده از تخت بادی برای صندلی عقب ماشین

ضمنا بدنه تخت های بادی ماشینی ضد آب می باشد و می توانید از آب بر روی آب استخر به عنوان تشک بادی روی آب یا شناور بادی روی آب نیز استفاده کنید، یا اگر آنرا برعکس کنید به یک مبل بادی جمع و جور با پشتی و تکیه گاه تبدیل خواهد شد.

تخت بادی برای صندلی عقب ماشین

تخت بادی ماشین اینتکس لند دارای لوازمی چون پمپ باد فندکی اصلی دو کاره پرتابل دمنده و مکنده، دو عدد بالش بادی همرنگ تشک بادی صندلی عقب ماشین و ساک حمل تشک بادی مخصوص خودرو در داخل بسته بندی کارخانه می باشد.

بهترین روش باد کردن تخت بادی خودرو

تخت بادی ماشینی با تحمل وزن 150 کیلوگرم حداکثر ساخته شده است که با دو دریچه باد مجزا باد می شود هر دریچه دارای دو سوپاپ باد می باشد که یکی بزرگ و یکی کوچکتر است باید ابتدا حدود 70 درصد از باد مورد نیاز تخت بادی برای صندلی عقب ماشین را از طریق دریچه بزرگ باد کنید سپس آنرا ببندید و از دریچه باد کوچکتر الباقی فضای تخت بادی پشت خودرو را پر کنید و همه دریچه های باد را محکم ببندید و از آن استفاده کنید.
تخت بادی برای صندلی عقب ماشین

در طول هر سفر کوتاه و طولانی از این تخت خواب بادی ماشین با پمپ باد استفاده کنید تا کودکان سالخورده ها و افراد بیمار بر روی آن بخوابند و استراحت کنند تا به هیچ وجه مشکل راه در ماشین را احساس نکنند، ضمنا برای استراحت و خواب راننده در صورت خواب آلودگی نیز بهتری وسیله موجود می باشد.

خرید تختخواب بادی خودرو

خرید تخت بادی برای صندلی عقب ماشین همیشه در دسترس است و می توانید با مراجعه به دسته بندی محصولات بادی نمایندگی اینتکس یعنی همین وب سایت فروشگاه اینتکس مرزداران تهران محصول مورد نظر خود را خرید نمایید و یا با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید