تخت بادی مارک اینتکس

تخت بادی مارک اینتکس

تخت بادی مارک اینتکس، این تخت خواب ها دارای مارک اینتکس تولید شده کشور چین هستند و از مواد درجه یک و طراحی کاملا مهندسی شده بر اساس استاندارد های روز دنیا تولید شده است که می تواند یکی از اختراعات قرن 21 برای آسایش و راحتی انسان باشد.

تخت خواب بادی مارک اینتکس اصلی بیشتر به منظور رفع مشکلاتی مانند جابجایی های سنگین تختخواب های فلزی و چوبی، فضاگیر بودن و قیمت بالای آن تخت ها می باشد که شرکت اینتکس این مشکل را با این محصولات کاملا رفع نموده و از ویژگی این لوازم خواب و استراحت می توان به وزن کم، حجم کم، کم جا بودن و قیمت ارزان آن اشاره نمود که برای سهولت در زندگی شخص بسیار تاثیر گذار است.

معایب تخت بادی اینتکس، این محصولات ممکن است در اثر برخورد عمدی اشیا تیز و برنده به بدنه آن ها سوراخ شوند و یا بر اثر فشار باد زیاد و استفاده با اوزان بیش از حد توصیه شده کارخانه از سر پرس کارخانه باز شود و باد آن ها خالی شود که هیچ نگرانی بابت این مورد وجود ندارد چون می توان آن را به وسیله تعمیر کاران تخت بادی شرکت اینتکس تعمیر شود و به حالت اولیه باز گردند.

تخت های بادی برعکس تخت خواب های چوبی و فلزی دارای بدنه فوم یا فنر داخلی نمی باشد و در داخل آنها پل هایی از ابریشم مصنوعی عمودی می باشد که باعث تقسیم هوا می شود و گودی های کمر و گردن را پوشش می دهد و به این ترتیب است که این تختخواب ها را طبی می نامند.

نحوه خرید تخت بادی مارک اینتکس

انواع تخت بادی یک نفره و دو نفره طبی، خوشخواب، رویه مخمل و جیر اینتکس را می توانید در همین سایت نمایندگی اصلی و رسمی اینتکس ببینید و اقدام به خرید اینترنتی و یا با مراجعه به آدرس فروشگاه اینتکس در تهران که در پایین صفحه سایت درج شده است حضوری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید