تخت بادی مخصوص بیمار

تخت بادی مخصوص بیمار

تخت بادی مخصوص بیمار از شرکت های اینتکس و بست وی فاقد پمپ باد برقی سرخود و متصل به بدنه ای است که کل روز روشن باشد و هوا را در داخل تشک به گردش در آورد بلکه با 1. جنس رویه ای که دارد و از جنس جیر یا مخمل ضد تعریق است که اجازه نمی دهد تا پشت فرد مریض یا سالمند عرق کند و باعث زخم بستر شود 2. در قسمت بالایی روکش از شکل مواج یا راه راه یا شبکه شبکه ای برخوردار است تا هوای اطراف در زیر بدن شخص در گردش باشد.

تخت خواب بادی مخصوص بیمار اینتکس دارای وزن کم و حجم کمی است تا به سادگی توسط 1 نفر حمل شود و همیشه حتی در مسافرتها نیز آن را به همراه داشته باشید که با یکی از پمپ های باد شرکت اینتکس و یا بست وی قابل باد شدن است ضمنا می توانید این تخت ها را بدونه نیاز به خرید 4 چوب های فلزی و چوبی بر روی فرش، موکت، سرامیک و پارکت نصب کنید و از آن استفاده کنید.

می توانید برای امنیت خاطر بیشتر و به صفر رساندن احتمال افتادن شخص استفاده کننده یک تختخواب بادی 2 نفره را از سایت فروشگاه اینترنتی نمایندگی رسمی اینتکس در ایران، شعبه تهران خریداری نمایید زیرا عرض آن 150 سانت است و از عرض تختهای بادی 1 نفره که عرض آنها 99 سانتی متر است پهن تر می باشد تا بر روی آن راحت تر باشند و خیال اطرافیان نیز آسوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید