تخت خواب بادی ساخت کجاست ؟

تخت خواب بادی ساخت کجاست ؟

تخت خواب بادی ساخت کجاست ؟ طراحی این محصولات در کشور آمریکا انجام می شود و تولید آنها در کشور چین با نظارت کارکنان اصلی intex که دفتر آن در آمریکا قرار دارد انجام می گردد، تختخواب بادی که کلا کار بشر را راحت تر نموده است شما می توانید با هزینه کردن پولی با حدود یک پنجم خرید تختهای معمولی یک تخت بادی 2 نفره یا یکنفره طبی داشته باشید که بسیار کم وزن و کم حجم هستند ولی در عین حال تحمل وزن بسیار بالایی دارند.

مکانیزم طراحی تختخواب های بادی

تختخواب های بادی طبی دو کارخانه اینتکس و بست وی که دو تولید کننده این محصولات در کل دنیا هستند دارای الیاف داخلی ابریشم و کامفورت می باشند که کار طبی بودن تختخواب را انجام می دهند و رویه آنها نیز از مخمل و جیر ساخته می شود تا کاملا ضد تعریق باشد و هرگز داغ نکند.

تحمل وزن تخت خواب های بادی

بر روی بدنه تخت بادی قابل حمل و سبک این دو کارخانه پمپ باد برقی دوکاره ای نصب شده است که با برق 220 ولت کارکرده و بدنه تخت بادی روکش جیر را در مدت زمان 5 دقیقه پر و خالی می کند، وزن تخت های بادی حدود 5 الی 15 کیلوگرم می باشد که تحمل وزنی حدود 130 تا 300 کیلوگرم برای مدل های 1 نفره و دو نفره را دارند که در مدل های بزرگسال، نوجوان، کودک و تخت بادی مخصوص خودرو طراحی شده اند ارتفاع آنها بلند است تا نشست و برخاست فرد به سهولت انجام شود.
تخت خواب بادی اینتکس ساخت کجاست ؟

چنانچه بدنه این تختخواب های بادی به هر دلیلی سوراخ و پاره شود به وسیله چسب تعمیرات مخصوص لوازم بادی اینتکس و بست وی به راحتی قابل تعمیر و آپارات می باشند، تختخواب های بادی خوشخواب در داخل بسته بندی خود ساک حملی دارند تا بتوانید در زمان حمل و نقل آنرا در داخل ساک قرار دهید و جابجا کنید، از این محصولات می توانید در داخل منزل و محل کار استفاده نمایید.

خرید آنلاین تخت بادی اینتکس

برای خرید اینترنتی آنلاین تخت خواب بادی 2 نفره و 1 نفره از فروشگاه اینتکس لند، نمایندگی اصلی و مرکزی تخت های بادی در ایران می توانید به دسته بندی محصولات در همین وب سایت مراجعه کنید و مدل مورد نظر خود را آنلاین خرید کنید و یا با شماره های درج شده در فروشگاه اینتکس تماس بگیرید و به صورت تلفنی ثبت سفارش نمایید یا از همکاران ما راهنمایی های بیشتر بخواهید.
تخت خواب بادی ساخت کجاست ؟

دیدگاهتان را بنویسید