تخت خواب بادی چیست

تخت خواب بادی چیست

تخت خواب بادی چیست؟ تخت بادی از جنس پی وی سی با روکش جیر ضد تعریق با ارتفاع های 42 تا 56 سانت و در سایز های 1 و 2 نفره تولید شده است و این تخت ها برعکس تشک های بادی دارای پمپ باد سرخود برای پر و خالی کردن هستند.

این تختخواب بادی اینتکس دارای وزن های 5 تا 11 کیلو گرم هستند که به راحتی قابل جابجایی هستند، از این تخت های بادی اینتکس را می توانید در منزل، مسافرتها و محل کار به راحتی استفاده کنید و در صورت عدم نیاز باد آنها را خالی کنید و دوباره در بسته بندی قرار دهید تا زمان استفاده بعدی، از تخت های بادی و تشک بادی نمی توانید برای بپر بپر کودکان استفاده کنید چون باعث پارگی، ترکیدگی و یا دفرمه شدن آن می شود.

 

تعمیر تخت خواب بادی اینتکس

تخت خواب بادی چیست؟ تخت های بادی ممکن است بر اثر برخورد با اشیا تیز سوراخ یا پاره شوند که توسط چسب تعمیرات اینتکس به سادگی قابل تعمیر هستند روش تعمیر آنها نیز این گونه می باشد: روش استفاده از چسب تعمیرات اینتکس، ابتدا باید محل صدمه به محصول بادی را تمیز و خشک کنید و سپس با چسب مخصوص تعمیرات که شامل یک چسب مایع تیوپی و یک رول پی وی سی 20 سانتی است از رول pvc به اندازه نیاز بسته به اندازه سوراخ شدن و یا پارگی را قیچی کنید و به چسب مایع آغشته کنید بر روی محل پارگی بگذارید و با یک وزنه 5 کیلویی مانند: آجر، کتاب و… آنرا تا 4 ساعت تحت فشار می گذاریم و اگر این مراحل را به درستی انجام داده باشید حالا محصول شما مانند روز اول تعمیر شده و می توانید از آن استفاده کنید.

در صورت هرگونه نیاز به راهنمایی در مورد تخت های بادی اینتکس با شماره های موجود در همین سایت با همکاران ما در قسمت تعمیرات نمایندگی اینتکس لند در تماس باشید.

برای خرید انواع تخت خواب بادی اینتکس، بست وی و غیره به قسمت دسته بندی محصولات سایت، دسته تخت بادی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید