تشک بادی تخت شو بین صندلی

تشک بادی تخت شو بین صندلی

تشک بادی تخت شو بین صندلی

تشک بادی محصولی است که شبیه تشک های معمولی طراحی و تولید شده است ولی با این تفاوت که داخل آن با هوا پر می شود و دارای مدل های خانگی یا مسافرتی می باشد اغلب مدل های آن مناسب منزل هستند ولی کارخانه های اینتکس و بست وی اقدام به تولید تشک مخصوص چادر مسافرتی نیز نموده که بعد از مدتی با توجه به نیاز مردم و کسانی که کودک و خردسال دارند اقدام به ساخت تشک های بادی پشت ماشین نموده اند.

تشک بادی تخت شو بین صندلی چیست؟

این تشک های بادی با هوا پر می شوند ولی تحمل وزن بالایی دارند قسمت پشت خودرو بین دو صندلی را پر می کند جای پا و روی صندلی عقب را پر می کند تا پشت اتومبیل به یک تختخواب بزرگ و هم سطح تبدیل شود به این ترتیب کودکان یا بزرگسالان می توانند در مسیر سفر بر روی آن بخوابند یا دراز بکشند.

تشک بادی مخصوص چه خودرو هایی است؟

تشک صندلی عقب ماشین با رنگ های مشکی، طوسی، کرم، سبز، نقره ای، آبی، نارنجی، زرشکی و زرد تولید می شود و برای همه خودرو های ایرانی یا خارجی سواری و شاسی مناسب است زیرا بدنه بادی آن قابل انعطاف است تا با اتاق کلیه اتومبیل ها ست شود.

قیمت این تشک بادی تخت شو بین صندلی نسبت به کاربرد آن بسیار مناسب است در پک کارخانه ای آن همه لوازم جانبی چون پمپ باد، بالش بادی، ساک حمل و چسب تعمیرات قرار دارد ضمنا می توانید با باد نکردن قسمت پایه از این محصول بادی در بیرون از خودرو نیز بهره ببرید.

تشک بادی تخت شو داخل ماشین اینتکس به اشیا نوک تیز حساس است و نباید اشیا تیزی مثل چاقو، میخ، کاتر، ذغال و سیگار روشن به آنها با فشار برخورد کند زیرا بدنه آنرا خراب یا پاره می کند، البته در صورت بروز صدمه نیز قابل تعمیر می باشند که به وسیله چسب تعمیرات آپارات می شوند کار تعمیرات می تواند توسط خود خریداران یا نمایندگی اینتکس انجام شود که روش بسیار ساده ای دارد.

خرید تشک بادی تخت شو بین صندلی

برای خرید تشک بادی صندلی عقب ماشین می توانید به دسته بندی تشکهای بادی همین سایت فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید و مدل مورد نظر را انتخاب کنید شایان ذکر است که این محصولات برای کل ایران امکان ارسال دارد.

دیدگاهتان را بنویسید