تشک بادی روی آب ساخت کجاست ؟

تشک بادی روی آب ساخت کجاست ؟

تشک بادی روی آب ساخت کجاست ؟ این شناور های بادی روی آب استخر و آب دریا در دو کارخانه بزرگ اینتکس و بست وی ساخته می شوند که در اصل این دو کارخانه بزرگ در کشور آمریکا قرار دارند ولی با توجه به فروش بسیار زیاد و درخواست های جهانی با توجه به اینکه با نیروی انسانی کم در آمریکا امکان تولید سفارشات همه کشور ها برای آنها مقدور نبود که کار ساخت و تولید انبوه را به کشور چین سپردند تا بتواند نیاز همه خریداران در کل جهان را مهیا کنند.

نمایندگی فروش تشک های بادی روی آب اینتکس و بست وی

در حال حاضر تا سال 2020 همه تشک های بادی روی آب تفریحی مانند دیگر محصولات بادی دو کارخانه اینتکس و بست وی توسط کشور چین تولید و به بازارهای جهانی از جمله ایران ارسال می گردد که توسط نمایندگی های این دو شرکت در بازار ایران پخش و توزیع می گردد.
نمایندگی تشک بادی روی آب ساخت کجاست ؟

خرید انواع تشک بادی روی آب

انواع شناور بادی روی آب کودک، شناور روی آب نوجوان، شناور روی آب استخر مخصوص خانم ها و شناور بادی روی آب مخصوص آقایان را می توانید از همین وب سایت فروشگاه اینترنتی نمایندگی اینتکس در ایران خرید کنید، ضمنا این نمایندگی در شهر تهران قرار دارد ولی امکان خرید برای کلیه شهرستان های کشور وجود دارد که می توانید از طریق آنلاین و اینترنتی یا تلفنی ثبت سفارش یا خرید کنید تا در کوتاهترین زمان ممکن توسط شرکت های ارسال کننده کالا مثل پست برای خریداران ارسال گردد.

لوازم مخصوص تفریحات روی آب استخر

تفریحات تابستانه روی آب استخر های شخصی یکی از مهیج ترین تفریحات خانوادگی در فصل تابستان است که نیاز به وسیله هایی نیز دارد تا جذاب تر شود که می تواند شناور های بادی شورتی برای کودکان یا شناور های بادی مثل فلامینگو برای خانم ها و شناور بادی روی آب ماتادور برای آقایان باشد بر مهیج تر شدن تفریحات آبی بیفزاید.
تشک بادی روی آب ساخت کجاست ؟

دیدگاهتان را بنویسید