تشک بادی سفری

تشک بادی سفری

تشک بادی سفری اینتکس و بست وی از جنس بدنه پی وی سی و با رویه مخمل یا جیر ضد تعریق، ضد لکه و ضد آب ساخته می شوند تشک بادی اینتکس دارای وزن و حجم بسیار کمی است تا در مسافرتها، کمپ های تفریحی، تور های تفریحی، کوهنوردی و آفرودی قابل استفاده باشند.

این شک های بادی اصلی دارای وزن و حجم بسیار کمی هستند و حتی در یک کوله پشتی مسافرتی هم جا می شوند و در مدل های یک نفره و دو نفره موجود هستند.

روش نصب تشک بادی اینتکس

1. قبل از نصب باید زیر تشک بادی سفری را تمیز کنید تا عاری از هرگونه شی تیز باشد.

2. در هنگام باد شدن به وسیله پمپ های باد برقی بر روی آنها ننشینید این کار ممکن است به تخت شما آسیب برساند و فشار وارد آمده حتما پمپ باد را می سوزاند.

3. بهتر است برای تمیز ماندن و جلوگیری از پخش رنگ لباس ها بر روی رویه تخت و تشک ها از یک ملحفه یا رویه تختی استفاده کنید.

4. بعد از باد شدن از تشک بادی به عنوان جامپینگ کودک استفاده نکنید و نباید کودکان بر روی آن بپر بپر کنند چون لایه های داخلی آن از هم جدا می شود و به اصطلاح ورم می کند که این صدمات هرگز قابل جبران و تعمیر نیستند.

5. از راه رفتن با نوک پنجه ها و پاشنه بر روی این محصولات بادی اینتکس خودداری کنید.

6. تخت بادی و تشک ها را به وسایل گرمایشی زیاد نزدیک نکنید چون علاوه بر دفرمه شدن آنها امکان سوختگی نیز و جود دارد.

7. برای پیدا کردن سوراخ یا پنچری از آب و یا کف بر روی بدنه آنها استفاده نکنید زیرا لایه های ابریشمی چسبیده به بدنه از داخل سست می شوند و امکان دفرمگی در این حالت نیز وجود دارد، توصیه می کنیم حتی الامکان کار تعمیرات را به شرکت اینتکس واگذار کنید تا با چسب ها و دستگاه های مخصوص آپارات این کار را برای شما انجام دهند.

نمونه های تشک بادی سفری اینتکس و بست وی را می توانید در قسمت محصولات سایت نمایندگی اینتکس لند نمایندگی اینتکس در ایران در همین سایت ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید