تشک بادی صندلی عقب ماشین چیست

تشک بادی صندلی عقب ماشین چیست

تشک بادی صندلی عقب ماشین چیست ؟

این محصول بادی برای استفاده در قسمت عقب ماشین و استفاده حداکثری از فضای داخل ماشین های ایرانی و خارجی برای استراحت کودکان و بزرگسالان است به این ترتیب که تشک به صورت ال از صندلی راننده و صندلی کناری تا پشتی صندلی عقب را پوشش می دهد که قسمت جای پا در صندلی عقب نیز با پایه های بادی پر می شود .

تشک بادی دو نفره پشت ماشین اینتکس مانند یک تخت خواب بادی در عقب ماشین به سادگی با پمپ باد فندکی خود باد و نصب می شود که و برای دو کودک و یا یک بزرگسال در مسافرت ها طراحی شده که به یک وسیله عالی لازم و جالب در همه مسافرتها تبدیل شده است این تشک بادی صندلی عقب ماشین مخصوصا برای خانواده هایی که دارای نوزاد و کودک هستند فوق العاده می باشد تا کودک را با خیال راحت در طول مسیر مسافرت در قسمت صندلی عقب بخوابانند .

تشک بادی صندلی عقب خودرو دارای پمپ باد فندکی ، 2 عدد بالش بادی و یک ساک حمل است ، این محصول در کشور چین با مواد درجه یک و اصلی تولید می شود تا برای بدن کودکان هیچ حساسیتی به وجود نیاورد ، ضمنا رویه این تشک های بادی ماشینی با جیر و مخمل پوشانده شده تا از قابلیت ضد تعریق نیز برخوردار باشد .

موارد مصرف تشک بادی صندلی عقب ماشین چیست ؟

تشک بادی صندلی عقب ماشین در داخل یک بسته بندی و جعبه ساده است و دارای هیچ مارک خاصی نیست ولی کیفیت این محصول فوق العاده است ، در بعضی از مدل های آن یک تکه اضافه نیز دارد که فضای خالی بین دو صندلی در قسمت کنسول خودرو را پر می کند تا در هنگام خواب کودکان و خردسالان خطر افتادگی و یا پرت شدن کودک وجود نداشته باشد .

این محصول ، تشک بادی دارای رویه قابل انعطافی است به همین دلیل از نظر ابعاد در کلیه خودرو های خارجی و ایرانی قابل استفاده و نصب است .

انواع تشک بادی داخل خودرو با انواع رنگ قابل نصب بر روی همه خودرو های ایرانی و خارجی را می توانید در قسمت دسته بندی تشک بادی در صفحه اصلی محصولات بادی اینتکس لند ، نمایندگی اصلی و مرکزی اینتکس در ایران ، تهران ببینید و اقدام به خرید اینترنتی و یا حضوری نمایید .

اشتراک گذاری با :

دیدگاهتان را بنویسید