تشک بادی صندلی عقب خودرو

تشک بادی ویژه صندلی عقب خودرو

تشک بادی ویژه صندلی عقب خودرو

اگر اطلاعات کافی در مورد چستی تشک بادی داخل ماشین دارید می توانید با مراجعه به دسته بندی تشک بادی نمایندگی اینتکس تشک بادی داخل خودرو خود را انتخاب و خرید نمایید ولی اگر شناخت خیلی زیادی از مزیت و کاربرد این تشک های بادی صندلی عقب ماشین ندارید با ما همراه باشید.

تشک بادی صندلی عقب ماشین از بدنه پی وی سی تولید می شود روکش آن از جیر لطیف است تا بدن فرد استفاده کننده به هیچ وجه عرق نکند.
تشک بادی ویژه صندلی عقب خودرو

در داخل بسته بندی این تشک های بادی ماشینی همه لوازم مورد نیاز برای باد کردن و استفاده از آن قرار دارد مثل پمپ باد ماشینی که به فندکی خودرو وصل می شود و دوکاره مکنده و دمنده می باشد و همچنین بالش بادی برای خواب، ساک حمل و چسب تعمیرات.

تشک بادی ویژه صندلی عقب خودرو چه کاربردی دارد؟

تشک بادی صندلی عقب ماشین در پشت خودرو به یک تختخواب بادی تبدیل می شود و از آن می توانید در طول مسیر مسافرتها خود راننده، کودکان، اشخاص سالخورده و افراد بیمار بر روی آن بخوابند و استراحت کنند البته اکثر مردم ایران این تشک بادی داخل اتومبیل را برای خواب کودکان در داخل ماشین استفاده می کنند که واقعا کاربردی و کمک حال خانواده است.

رنگ های پر فروش تشک صندلی عقب ماشین

تشک بادی صندلی عقب ماشین دارای رنگ بندی های: مشکی، کرم، طوسی، سبز، آبی، زرد و نارنجی هستند که اغلب با توجه به رنگ داخل خودرو خود رنگ تشک بادی را انتخاب می کنند که معمولا رنگ مشکی به خاطر تیرگی و چرک تاپ بودن دارای فروش بسیار بالایی می باشد.

ضمنا این تشک های بادی صندلی عقب ماشین را می توانید به عنوان تشک بادی خارج از ماشین و یا تشک بادی روی آب استفاده کنید.

انواع تشک بادی ویژه صندلی عقب ماشین را می توانید از نمایندگی اینتکس در همین وب سایت خرید نمایید و یا با شماره های درج شده در وب سایت فروشگاه اینتکس مرزداران تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید