تشک بادی پمپ باد دار

تشک بادی پمپ باد دار

تشک بادی پمپ باد دار اینتکس و موتور باد برقی بست وی از جنس پی وی سی با روکش جیر، مخمل و برزنت ضد تعریق با ارتفاع های 42 تا 56 سانت و در سایز های 1 و 2 نفره تولید شده است و این تشک بادی اینتکس دارای پمپ باد سرخود دو کاره برای پر و خالی کردن هستند.

این تختخواب های بادی اصلی نمایندگی اینتکس دارای وزن های 5 تا 11 کیلو گرم هستند که به راحتی قابل جابجایی هستند، از تشک های بادی می توانید در منزل، مسافرتها و محل کار به راحتی استفاده کنید و در صورت عدم نیاز باد آنها را خالی کنید و دوباره در بسته بندی قرار دهید تا زمان استفاده بعدی، از تخت های بادی و تشک بادی نمی توانید برای بپر بپر کودکان استفاده کنید چون باعث پارگی، ترکیدگی و یا دفرمه شدن آن می شود.

تخت های بادی ممکن است بر اثر برخورد با اشیا تیز سوراخ یا پاره شوند که توسط چسب تعمیرات اینتکس به سادگی قابل تعمیر هستند.

تخت های بادی و تشک های بادی اصلی اینتکس و بست وی محصولاتی هستند از جنس پی وی سی با روکش های ضد تعریق مخمل، جیر و کامفورت که در داخل بدنه آنها لایه های عمودی شکلی از الیاف ابریشم وجود دارد که علاوه بر ظاهر دادن به شکل تخت ها باعث طبی شدن و سفت شدن آنها نیز می شوند.

تفاوت تشک بادی پمپ باد دار و تخت بادی اینتکس

اما تفاوت تخت های بادی و تشک های بادی بیشتر در ارتفاع آنها و موارد استفاده می باشد که معمولا تشک های بادی ارتفاعی از 10 سانت تا 30 سانت را دارند ولی تخت خواب های بادی دارای ارتفاع هایی از 37 سانت تا 56 سانت را دارا می باشند، تشک های بادی را اغلب در مسافرتها، کمپ های تفریحی و آفرود استفاده میکنند به این دلیل که سبک، کم حجم و کم جا هستند و برای حمل و نقل حتی در یک کوله پشتی نیز جا می گیرند، ولی تخت های بادی بخاطر ابعاد بزرگتر و پمپ های برقی متصل به بدنه از وزن سنگین تری برخوردار هستند هرچند که با این وجود در مقایسه با تختخواب های فلزی و چوبی قابل مقایسه از نظر وزنی نیستند و نسبت به آنها بسیار سبکتر هستند.

تخت های بادی اینتکس را بیشتر در داخل منزل و محل هایی که نیاز به جابجایی ندارند استفاده می کنند که برای خواب یا استراحت های طولانی مناسب تر هستند و از کمردرد های احتمالی جلوگیری می کنند.

همه تخت خواب های بادی اینتکس و بست وی به جز پمپ باد برقی نصب شده دارای یک دریچه باد یدکی بر روی بدنه نیز هستند که می توان در محل های فاقد برق آنها را با انواع پمپ باد اینتکس باد کنید، ضمنا تعداد کمی از این تخت ها فاقد پمپ باد هستند که باید برای آنها پمپ باد جدا تهیه کنید.

برای خرید و دیدن انواع تشک بادی پمپ باد دار 1 نفره و 2 نفره اینتکس و بست وی به قسمت دسته بندی محصولات سایت نمایندگی اینتکس در ایران همین سایت دسته تشک بادی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید