تشک بادی چیست

تشک بادی چیست

تشک بادی چیست؟ تشک های بادی از جنس پی وی سی با روکش مخمل ضد تعریق ساخته می شود که قابل استفاده در داخل خانه و حتی فضا های خارج از خانه می باشد که دارای رنک بندی های مشکی، کرم، سبز، سرمه ای و دو رنگ از رنگ های مذکور می تواند باشد که هر مدل معمولا تک رنگ هستند و دارای کد محصول اختصاصی درج شده در زیر بسته بندی هستند و معمولا فاقد پمپ باد می باشد که باید برای پر و خالی کردن باد آنها باید پمپ باد جدا تهیه کنید و دارای ارتفاع در حدود 20 تا 22 و در سایز های 1 و 2 نفره توسط شرکت های اینتکس، بست وی و جیلونگ تولید می شود.

ویژگی های تشک بادی اینتکس

از تشک های بادی می توانید در منزل، محل کار و مسافرتها در داخل چادر مسافرتی استفاده کنید که واقعا کار بشر را راحت تر کرده است که به خاطر وزن و حجم کمی که دارند بعضا حتی در ساک و کوله پشتی که معمولا در مسافرتها، کمپ ها و کوهنوردی ها همراه دارند جا میشود و به یک وسیله کاملا کاربردی و لازم در زندگی روزمره انسان شده است که نه تنها در ایران در همه جای جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

قیمت تشک بادی به نوع جنس، یک نفره یا دو نفره بودن، ابعاد و سایز، ارتفاع، طول و عرض، پمپ باد داشتن و بدونه پمپ باد، درجه ضخامت بدنه، جنس پی وی سی، برزنت، مخمل و جیر بودن، رنگ بدنه تشک، مسافرتی، قابل استفاده در منزل، قابل استفاده در چادر مسافرتی، قابل استفاده در کمپ های آفرود، قابل استفاده در محل کار و کارخانه تولیدی آن بستگی دارد.

تشک بادی چیست؟

ابعاد تخت های بادی اینتکس

تشک های بادی را بر حسب نیاز استفاده 1 نفره، 2 نفره، مکان استفاده، نوع مصرف و فضایی را که برای آن در نظر گرفته اید انتخاب نمایید تا بعد از خرید دچار مشکل نشوید، بعضی از تشک های بادی دارای پمپ باد برقی و پمپ باد پدالی داخلی هستند و برای تشک های دیگر که فاقد پمپ باد هستند می توانید با خرید پمپ باد دستی، پمپ باد فندکی، پمپ باد برقی ماشینی اینتکس و بست وی پر و خالی کنید.

تشک های بادی ممکن است با برخورد با اشبا تیز سوراخ یا پاره شوند که به راحتی با چسب تعمیرات مخصوص وسایل بادی تعمیر می شوند و محصول شما مانند روز اول تعمیر می شود، برای این کار می توانید با خرید کیت آپارات اینتکس از شرکت اینتکس لند نمایندگی محصولات بادی در ایران محصول صدمه دیده را ترمیم کنید و یا این کار را به تعمیرکار شرکت اینتکس لند بسپارید.

 

تعمیرات تخت بادی

روش استفاده از چسب تعمیرات اینتکس ابتدا باید محل صدمه به محصول بادی را تمیز و خشک کنید و سپس با چسب مخصوص تعمیرات که شامل یک چسب مایع تیوپی و یک رول پی وی سی 20 سانتی است از رول pvc به اندازه نیاز بسته به اندازه سوراخ شدگی و یا پارگی را قیچی کنید و به چسب مایع آغشته کنید بر روی محل پارگی بگذارید و با یک وزنه 5 کیلویی مانند: آجر، کتاب و… آنرا تا 4 ساعت تحت فشار می گذاریم و اگر این مراحل را به درستی انجام داده باشید حالا محصول شما مانند روز اول تعمیر شده و می توانید از آن استفاده کنید.

برای مشاهده و خرید انواع تشک بادی می توانید به قسمت دسته بندی محصولات سایت نمایندگی اینتکس، دسته تشک های بادی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید