تشک ماشین را چگونه نصب کنیم

تشک ماشین را چگونه نصب کنیم

تشک ماشین را چگونه نصب کنیم؟
برای نصب تشک بادی صندلی عقب ماشین که یک وسیله جدید، ارزان قیمت و پر کاربرد محسوب می شود و اکثر مردم با آن آشنایی ندارند به روش زیر عمل کنید.

تشک ماشین را چگونه نصب کنیم ؟

روش نصب تشک بادی داخل ماشین

ابتدا تشک صندلی عقب ماشین را از داخل بسته بندی خارج کنید و بر روی صندلی خودرو خود پهن کنید، این تشک بادی دارای دو سوپاپ یا دریچه باد مجزا است که یکی برای باد کردن بدنه اصلی تشک است و دیگری برای پر کردن پایه های بادی آن که در قسمت پا قرار می گیرد.

بعد از پهن کردن تشک بادی ماشین پمپ باد فندکی مخصوص ماشینی را که حتما باید در داخل بسته بندی کارخانه باشد را به قسمت فندکی ماشینتان وصل کنید این پمپ باد دوکاره است و تشک بادی ماشین را پر و خالی می کند.

سری های تبدیل باد را به دهانه پمپ باد تشک ماشین که در کنار بدنه پمپ قرار دارد را اول به قسمت پایی وصل کنید و دکمه روشن را بزنید تا خود به خود پر شود و شما فقط باید پمپ را در دهانه سوپاپ باد نگه دارید بعد از باد شدن آن دریچه باد را ببندید و حالا نوبت تشک رویی یا بدنه اصلی است.

دوباره پمپ باد فندکی 2 کاره را به سوپاپ باد بدنه بالایی وصل کنید و دکمه روشن را بزنید و پمپ را نگه دارید تا این قسمت نیز پر شود بعد از پر شدن این قسمت و بستن دریچه آن باید بالش های بادی را با کوچکترین سری پمپ باد باد کنید و حالا تشک مخصوص پشت ماشین شما آماده استفاده است، برای خالی کردن آن نیز سری تبدیل باد را به قسمت دهانه بالایی پمپ باد وصل کنید و دکمه روشن را بزنید تا هوای داخل تشک بادی خالی شود و بعد آن را تا زده و در داخل ساک حمل آن قرار دهید.

 

تشک ماشین را چگونه نصب کنیم

 

نحوه خرید تشک بادی صندلی عقب ماشین

ضمنا برای خرید انواع تشک بادی صندلی عقب ماشین، پمپ باد فندکی، بالش بادی مخصوص این تشک بادی خودرو و چسب تعمیرات مختص این محصول به قسمت دسته بندی محصولات در صفحه اصلی سایت و فروشگاه نمایندگی اینتکس در تهران در همین سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید