تعمیر تخت بادی اینتکس

تعمیر تخت بادی اینتکس

تعمیر تخت بادی اینتکس و بست وی در کوتاهترین زمان با ضمانت محل پنچری با دستگاه و چسب تعمیرات مخصوص تخت خواب بادی با تست سلامت در نمایندگی اینتکس لند شهر تهران، اگر تخت بادی شما به هر دلیلی سوراخ یا پاره شد می توانید آن را برای آپارات به شرکت اینتکس لند بسپارید تا سریع کار تعمیرات را انجام داده و در اولین فرصت به شما تحویل دهد.

تخت های بادی شرکت های اینتکس و بست وی علاوه بر کناره های پی وی سی در بعضی از مدل ها همه دارای زیره پی وی سی هستند که نسبت به قسمت های جیر و مخمل آسیب پذیر تر هستند و بیشتر مواقع سوراخ یا پاره می شوند این زیره ها به این دلیل باید pvc باشد تا از حرکت تختخواب در حین خواب جلوگیری شود با از استحکاک بالایی با زمین برخوردار باشد هرچند که ممکن است از قسمت های کناره ها و بالا نیز با وجود رویه مخمل و جیر تخت بادی شما پنچر و کم باد شود که نیاز به تعمیر دارد و بجز یک مورد دفرمگی یا به اصطلاح ورم خط های پرس رو و کناره تختخواب که قابل تعمیر نیست دیگر موارد همگی حتی پارگی های بلند چند سانتی قابل ترمیم و تعمیر هستند.

می توانید با مراجعه حضوری و یا ارسال با پیک محصول بادی تعمیری خود را به ما تحویل دهید تا تعمیرکاران ما آن را تعمیر کنند و بعدا برای شما ارسال کنند.

ضمنا روش تعمیر تخت بادی اینتکس با چسب تعمیرات اینتکس نیز بسیار ساده است که می توانید با خرید چسب تعمیرات مخصوص تخت خواب بادی خودتان این کار را انجام دهید که هر پک چسب برای 5 الی 7 بار تعمیر بسته به اندازه پارگی کافی است که برای خریدار و مصرف کننده بسیار ارزان تر تمام می شود.

روش استفاده از چسب تعمیرات مخصوص تختخواب بادی

 1. با دست خیس و نم دار بر روی تمام قسمت ها دست خود را بگردانید تا محل نشتی را پیدا کنید.
  2. یا تخت بادی را در اتاق ساکتی باد کنید تا صدای محل نشتی را پیدا کنید.
  3. در مرحله بعد باد تخت خواب بادی اینتکس یا بست وی را خالی کنید.
  4. چسب مایع اینتکس را بر روی محل صدمه دیده بریزید از هر طرف مرکز سوراخ یک سانت بیشتر باشد.
  5. در مرحله بعد وصل داخل پک تعمیرات اینتکس را به اندازه نیاز قیچی کنید و به چسب آغشته کنید و بر روی سوراخ یا پارگی قرار دهید.
  6. یک وزنه سنگین صاف بدونه تیزی به وزن 4 الی 5 کیلوگرم تا 2 الی 3 ساعت بر روی آن بگذارید تا کاملا بچسبد حالا تختخواب بادی شما سالم است و می توانید مانند روز اول از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید