تعمیر پمپ سوخته تخت بادی اینتکس

تعمیر پمپ سوخته تخت بادی اینتکس

تعمیر پمپ سوخته تخت بادی اینتکس چگونه است و آیا انجام می شود یا نه؟ بله پمپ باد تختخواب بادی اینتکس و بست وی قابل تعمیر هستند و مغزی آنها توسط تعمیرکاران متخصص در نمایندگی اصلی و مرکزی اینتکس تعویض و یا تعمیر می شود.

البته بعضی از مواقع ممکن است لوازم یدکی و جانبی تخت خواب های بادی در دسترس نباشد و برای رفع این مشکل کمپانی و کارخانه اینتکس یک دریچه باد اضافی را بر روی بدنه در قسمت وسط ولوم باد تخت تعبیه نموده است که به وسیله آن می توان باد تختخواب بادی را پر و یا خالی نمود، برای این کار می توان با خرید یکی از پمپ های باد دستی، پمپ باد برقی و یا پمپ باد پدالی شلنگ و یا سری پمپ باد را به وسط ولوم باد تخت ها وصل کنید و شروع به باد کردن تختخواب کنید، البته اگر پمپ باد برقی را خریداری نمایید دقیقا همان کار پمپ باد خود تخت را برای شما انجام می دهد و باد داخل آن را پر و خالی می نماید.

تعمیر پمپ سوخته تخت بادی اینتکس

برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت تعمیر پمپ باد سوخته تخت بادی اینتکس و بست وی و یا خرید پمپ باد مجزا با شماره های تماس درج شده در سایت اینتکس لند نمایندگی رسمی محصولات بادی اینتکس در ایران با همکاران ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید