خرید اینترنتی قلعه بادی کودک اینتکس

خرید اینترنتی قلعه بادی کودک اینتکس

خرید اینترنتی قلعه بادی کودک اینتکس

انواع قلعه بادی جامپینگ پرشی کودکان را می توانید با خرید از همین وب سایت اینتکس لند انتخاب و خرید نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید البته این خریدها برای کل شهرستان های کشور مقدور می باشد.

خرید های اینترنتی از وب سایت اینتکس لند نمایندگی اینتکس در ایران می تواند از طریق درگاه بانکی با اضافه کردن به سبد خرید باشد و یا از طریق تلفنی و کارت به کارت واریز مبلغ، البته برای شهر تهران امکان پرداخت در محل نیز امکان پذیر می باشد.

توضیحات کوتاهی در مورد قلعه های بادی کودک

قلعه بادی کودک از جنس بدنه پی وی سی هستند که با طرح ها و رنگ های زیبا مخصوص بچه ها تولید می شوند که واقعا جذاب و سرگرم کننده هستند که می توان از آنها در منزل و خانه های بازی استفاده کنید، وزن آنها سبک است و حجم کمی هم دارند تا بتوانید آنرا هرجا که لازم بود به همراه خود ببرید.

جامپینگ های بادی بچه گانه دارای ابعاد و اشکال مختلفی هستند با تحمل وزن های متفاوت طرح های زیبایی روی آنها کار شده تا کودک را به بازی در آن ترغیب کند البته فقط بازی نیست و نوعی ورزش پرتحرک برای تخلیه انرژی کودک به شمار می آید.

خرید پمپ باد برای قصر بادی خانگی کودک

قصر های بادی پرش کودک خانگی اینتکس و بست وی با پمپ باد مخصوص همین کارخانه ها پر و خالی می شوند که باید در زمان خرید اینترنتی قلعه بادی اینتکس یک پمپ باد نیز انتخاب و تهیه نمایید تا بتوانید بدنه این محصولات بادی را پر و خالی کنید که بهترین نوع آن پمپ برقی است.

اگر این سوال در ذهن شما خطور کرده که این قلعه بادی ممکن است سوراخ یا خراب شود و باید آنرا دور انداخت و یا بدونه استفاده می شوند که باید بگوییم این طور نیست و این لوازم بادی به وسیله چسب تعمیرات اینتکس تعمیر می شوند.
خرید اینترنتی قلعه بادی کودک اینتکس

دیدگاهتان را بنویسید