خرید اینترنتی وان بادی برای نوزاد

خرید اینترنتی وان بادی برای نوزاد

خرید اینترنتی وان بادی برای نوزاد در ایران از طریق وب سایت های نمایندگی اینتکس در ایران مقدور است که همین سایت اینتکس لند نیز یکی از فروشگاه های آنلاین فروش وان حمام نوزادی بادی است، برای خرید این محصولات یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا به دسته بندی محصولات مراجعه کنید.
خرید اینترنتی وان بادی برای نوزاد

وان بادی مناسب نوزاد چیست؟

معمولا شستن و حمام دادن نوزاد برای اغلب افراد سخت و با کمی ترس همراه است عده ای برای سهولت از وان های پلاستیکی استفاده می کنند که خشک و سفت هستند و با افتادن نوزاد در داخل آن ممکن است جای از بدن او آسیب ببیند به همین دلیل کارخانه های بزرگ تولید کننده محصولات بادی چون اینتکس، بست وی و اینتایم در کشور چین به فکر ساخت وسیله بهتری برای حمام نوزاد افتادند که به وان های بادی امروزی ختم گردید.

چه وان بادی مناسب نوزاد است؟

وان بادی مناسب نوزاد و خردسال است که تمام بادی باشد تا برخورد به آن آسیب نبیند و اینکه هنگام حمام دادن مقدار زیادی کف تولید می شود که کف وان های بادی لیز می شود و احتمال سر خورد نوزاد وجود دارد به همین دلیل اغلب کارخانه ها مثل اینتایم اقدام به ساخت وان بادی نموده اند که در وسط آن زایدگی دارد که آنهم باد می شود این تکه یا زائده باعث می شود که در جلوی پاهای کودک قرار بگیرد و مانع از سرخوردن او شود.
خرید اینترنتی وان بادی برای نوزاد

آیا وان های بادی سوراخ نیز می شوند؟

وان بادی نوزاد، کودک یا بزرگسال همه از یک مواد درجه یک تولید می شوند که از پی وی سی خالص است تا بتواند هوا را در داخل خود محصور کند، البته که این بدنه ها با برخورد با اشیا تیز خراب، پاره یا سوراخ می شوند که با چسب تعمیرات اینتکس به سادگی قابل بازسازی و تعمیر هستند.
خرید اینترنتی وان بادی برای نوزاد

روش تعمیر وان های بادی با چسب اینتکس بسیار ساده است چیزی شبیه پنچرگیری تیوپ دوچرخه های کودکان تا خود خریدار نیز بتواند آنرا تعمیر کند ضمنا می توانید کار تعمیرات را به یکی نمایندگی اینتکس بسپارید.

وان بادی با چه چیزی باد می شود؟

ضمنا همه وان های بادی نوزاد با پمپ باد پر یا خالی می شوند که در داخل بسته بندی کارخانه وجود ندارد به همین خاطر باید یک پمپ باد در زمان خرید وان تهیه کنید که در همه نمایندگی ها به فروش می رسد تا با آن پمپ بتوانید وانهای بادی حمام را پر و خالی کنید که توصیه ما پمپ برقی اینتکس است ، البته با دیگر پمپ ها نیز قابلیت باد شدن را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید