خرید قصر بادی کودک ارزان intex

خرید قصر بادی کودک ارزان intex

برای خرید قصر بادی کودک ارزان intex مخصوص داخل خانه و حیاط باید مدل های کوچک تا حداکثر طول 2 یا 3 متر را خرید کنید تا در هر مکانی جای داده شود که دو کارخانه بزرگ تولیدی قلعه بادی بچه گانه اینتکس و بست وی که در کشور چین هستند اقدام به ساخت این محصولات بادی نموده اند.

قلعه بازی بپر بپر کودکان از همان جنس و بدنه پلاستیکی جامپینگ بادی  شهر بازی ها ساخته می شود و با ابعاد کوچکتر که هم قیمت ارزانتری داشته باشد و هم در داخل منزل و مهدکودک ها یا خانه های بازی کودک خصوصی جا بشود .

خرید قصر بادی کودک ارزان intex

بدنه پلاستیکی یا پی وی سی تشک جامپینگ پرشی بچه ها ضخیم و مقاوم در برابر پریدن بچه ها است و قابلیت ارتجاعی خوبی دارد اما نباید به بدنه آنها اشیا نوک تیز برخورد کند و سوراخ یا پاره شود که البته توسط چسب پنچری اینتکس قابل پنچرگیری می باشند.

اکثر مدل های قلعه بادی بچه گانه دارای دیواره های بادی محافظ یا توری حفاظ دار می باشند که امنیت آنرا تامین می کند یعنی از پرت شدن کودکان به بیرون در حین بپر بپر جلوگیری می کند که از مزیت ها و ویژگی های شایان طراحی این محصولات بادی است.

جامپینگ های بادی طرح قلعه و قصر بازی دارای مدل های سرسره داری نیز هستند که جذابیت بازی در آنها را بیشتر خواهد کرد و بچه را برای ساعت ها سرگرم بازی می نماید که با توجه به تشک بادی کف آن مانع از نفوذ و ورود صدای ضربه پا و پریدن به طبقات پایین در آپارتمان ها می شود.

خرید قلعه بادی جامپینگ بچگانه

انواع قصر بادی طرح قلعه مخصوص جامپینگ، بازی و تخلیه انرژی کودکان با مدل های دخترانه و پسرانه با طرح های جذاب کارتونی مخصوص داخل خانه و حیاط با برند اینتکس و بست وی را می توانید در همین نمایندگی اینتکس دسته بندی قلعه بادی کودک ببینید و خرید کنید، ضمنا امکان خرید قلعه بادی کودک برای شهر تهران و دیگر شهرستان های ایران از طریق تلفنی و اینترنتی امکان پذیر است.

ضمنا می توانید با تماس از طریق شماره های درج شده در وب سایت اینتکس لند برای راهنمایی بیشتر با همکاران ما در تماس باشید.
خرید قصر بادی کودک ارزان Inflatable jumpingintex

دیدگاهتان را بنویسید