خرید مبل های شنی در شیراز

خرید مبل های شنی در شیراز

خرید مبل های شنی در شیراز تولیدی مبل شنی اینتکس لند با تولید این محصولات در کارخانه اصلی تهران امکان ارسال آنها را به کل کشور از طریق پست، باربری و تیپاکس خواهد داشت، کیفیت در ساخت و راحتی این مبلهای یونولیتی باعث شده تا خریداران از کل ایران برای خرید آن ترغیب شوند.

ویژگی مبل های شنی

مبلهای شنی کیسه ای بسیار سبک و خوش نشین هستند با انواع رنگ ساخته می شوند و خریدار می تواند با توجه به دکوراسیون منزل یا محل کار رنگ مبل را با لوازم خود ست کند تنوع بصری آنها باعث افزایش روحیه افراد نیز خواهد شد.
خرید مبل های شنی در شیراز

مبل های شنی یونولیتی به شکل توپی، قطره ای و گلابی تولید می شوند وزن یکنفره آنها فقط 4 یا 5 کیلوگرم است ولی تحمل وزن آنها بین 150 تا 200 کیلوگرم است روکش آنها با چرم و پارچه می تواند باشد که قیمت چرم ارزان تر از پارچه است به این دلیل که پارچه ها گرانتر هستند.

تفاوت مبل شنی نسبت با مبلهای معمولی

مبل های شنی به اسم شنی معروف هستند ولی در واقع داخل آنها با یونولیت های دانه ای سفید خورد شده پر می شود که قابل انعطاف هستند و وزن آنها نیز سبک می باشد، سبکی وزن آنها باعث شده تا جابجایی مبل شنی آسان باشد و قابل انعطاف بودن مواد داخل آن به این دلیل است تا با نشستن افراد به هر شکل این گرانول ها جابجا شوند و ارگونومی بدن را در حالت استاندارد طبی حفظ کنند که بهترین ویژگی این مبل ها با مبل های معمولی راحتی است.

 

خرید مبل های شنی در شیراز

 

برای خرید مبل های شنی در شیراز کافی است تا به دسته بندی محصولات همین سایت اینتکس لند سپس دسته مبل شنی و هپی چیر مراجعه کنید و مدل مورد نظر را سفارش دهید تا در اسرع وقت محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید