خرید چادر بازی کودک فنری

خرید چادر بازی کودک فنری

خرید چادر بازی کودک فنری که نوع دیگری از چادر های سرگرمی بچه ها است که وزن کمی دارد، راحت باز و بسته می شود و از همه مهمتر قیمت مناسبی هم دارد، پارچه آنها از پلیستر سبک است و فنر های آن نشکن و ضد زنگ هستند.

چند نوع چادر بازی کودک وجود دارد؟

چادر های بازی بچه گانه فنری به شکل های مثلثی، گرد خیمه ای و کلبه ای هستند وزن سبکی دارند و در زمان تا شدن جای کمی را می گیرند دارای ساک حمل هستند که به صورت کوله پشتی در می آید البته این چادر های کودک توری دار یا پشه بند هم تولید می شوند که خود آن یک نوع مدل متفاوت است.

چادر بازی مناسب چه سنی است؟

این چادر های بازی برای سنین 2 تا 7 سال هستند که در منزل و مسافرت قابل استفاده هستند گوشه ای از اتاق کودک را می گیرد و در خودرو هم فضای کمی را اشغال می کند، البته از این لوازم بازی می توانید در مهدها هم بهره ببرید.
خرید چادر بازی کودک فنری

چادر بازی کودک فنری دارای طرح های زیبایی هم می باشد که به صورت قلب، ماه و ستاره، توت فرنگی و قلعه موشکی می باشد برای مدل های دخترانه و پسرانه که بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند.

آیا چادر های بازی برای کودکان ایمن هستند؟

بازی کردن از نیاز های روحی و روانی هر کودک است که باید به آن بپردازد در این میان لوازمی هم برای بازی کردن باید وجود داشته باشد که کلبه های بازی و چادر بادی کودک از لوازم ایمن و زیبایی برای این امر می باشند این محصولات بادی و غیر بادی هستند هردو مورد ایمن و مناسب سنین کم تولید شده اند.

چادر های بادی چگونه باد می شوند؟

برای استفاده از چادر های بادی کودکان باید حتما پمپ باد نیز خرید کنید تا آنرا پر کنید و قابل استفاده باشد که کمی قیمت آنها گرانتر تمام می شود ولی چادر های غیر بادی بچه گانه نیازی به پمپ ندارند ولی باید اسکلت آنها را به هم وصل کنید تا نصب شوند که بسیار ارزان قیمت هستند، البته چادر های فنری غیر بادی کودک با باز کردن آنها از کیسه نگهداری یا ساک حمل به سرعت نصب می شوند قیمت این محصولات تیز ارزان تمام می شود.

چادر های بازی بچه گانه ساخت چه کشور هایی هستند؟

چادر فنری کودک معمولا یا ایرانی است یا چینی که هر دوی آنها با کیفیت و با طول عمر بالایی می باشند فروشگاه اینترنتی چادر بازی کودک اینتکس لند به عنوان نمایندگی اینتکس در ایران اقدام به واردات، پخش و عرضه این محصولات نموده تا بهترین لوازم بازی را در اختیار کودکانتان قرار دهید و با خیال راحت با آنها بازی کنند.

نحوه باز کردن چادر بازی کودکان چگونه است؟

نحوه باز و بسته کردن چادر های کودکان نیز بسیار ساده است که بر روی بسته بندی هر محصول از طریق بروشور مربوطه به صورت تصویری درج شده است ضمنا می توانید برای راهنمایی نصب و راهنمایی خرید چادر بازی کودک فنری با شماره های درج شده در این نمایندگی تماس حاصل نمایید و از مشاوران ما کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید