خرید چادر مسافرتی کله قندی

خرید چادر مسافرتی کله قندی

خرید چادر مسافرتی کله قندی یا همان مثلثی شکل ها که تولید داخل ایران هستند و به صورت فنری ارزان در بازار فروش عرضه می شوند.

چادر های مسافرتی دارای مدل های بسیار زیادی هستند مثل فنری، عصایی، اتوماتیک، بادی، اسکلتی، میله ای و غیره که در اینجا به مدل های فنری کله قندی اشاره کلی و توضیح خواهیم داد.

مراحل تولید و خرید چادر مسافرتی کله قندی

چادر های مسافرتی با پارچه های برزنتی، ضد آب، ضد باد، ضد سرما و ضد باران تولید می شوند این پارچه ها بعد از برش های با اندازه های مخصوص به وسیله شابلون ها به قسمت خیاطی ارجاع داده می شوند و به وسیله خیاطان تکه های جدا به هم وصل می شوند در انتهای در چهار طرف میله های فنری به داخل بله چادر دوخته می شود و بر روی آنها نوار ضخیمی دوخته می شود تا از پاره شدن قسمت فنر دار جلوگیری شود.

بعد از دوخت نهایی و تایید کنترل کیفی این چادر ها در داخل ساک دایره ای شکلی بسته بندی می شوند، این مدل چادر ها را همه تولید کننده های چادر مسافرتی می توانند در اندازه های 4 نفره، 6 نفره، 8 نفره، 10 نفره و 12 نفره تولید کنند زیرا روش طراحی، ساخت و تولید ساده ای دارد که در ایران نیز همین طور است و تولیدکنندگان فراوانی دارد.

البته چند کارخانه تولید کننده چادر های مسافرتی فنری در ایران بسیار معروف هستند و تولیدات آنها همیشه باکیفیت و با قیمت های ارزان بوده است مثل شرکت سایانا و شرکت سانیا که در مدل های آکسفور، سامسونگ، نقره، تفلون و برنو اقدام به تولید می کنند.

مزایا و معایب چادر مسافرتی کله قندی

معایب این چادر های فنری این است که جمع آوری آنها کمی سخت است و باید فرد جمع کنند چندین بار تمرین و تکرار داشته باشد و اگر اشتباه بسته بندی و جمع آوری شوند فنر داخل آنها تاب بر می دارد باید تعویض گردد.

مزایای این چادر های مسافرتی کله قندی نیز به زود باز و نصب شده آنها نمی باشد که بلافاصله پس از بیرون آوردن از ساک بسته بندی به سرعت نصب و علم می شوند، ارتفاع بلند این محصولات نیز از ویژگی های دیگر آنها می باشد و همچنین تنوع در رنگ بندی بسیار بالا که در انواع رنگ به سفارش خریدار تولید و به فروش می رسند.
نمایندگی خرید چادر مسافرتی کله قندی

خرید چادر مسافرتی کله قندی و انواع مدل های فنری ایرانی ارزان به دسته بندی محصولات در همین وب سایت نمایندگی اینتکس در ایران مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده با همکاران ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید