خرید چادر های مسافرتی اسکلتی

خرید چادر های مسافرتی اسکلتی

خرید چادر های مسافرتی اسکلتی زانویی یا همان اتوماتیک ضد آب و ضد باد که معمولا خارجی هستند، شکل مربعی بزرگی دارند که ارتفاع آنها نیز بلند ساخته شده است، این چادر ها از نوع حرفه ای سبک و سریع نصب شو هستند که با توجه به بدنه ضخیم و ظاهر شیک آنها با قیمت های ارزان به فروش می رسند.
خرید چادر های مسافرتی اسکلتی

چادر های مسافرتی fit و kit دو برند چینی و ایرانی هستند که به صورت اسکلتی آماده نصب تولید می شوند و برای نصب و جمع آوری آنها یکنفر هم کافی می باشد که زمان نصب آن نیز حدود 30 ثانیه می باشد این مدل چادر ها در سایز های 8 نفره و 10 نفره ساخته و تولید می شوند که جز مدل های جدید و به روز محسوب می شوند.

خرید چادر های مسافرتی اسکلتی

چادر مسافرتی اسکلتی پس از تولید و ورود به بازار های جهانی از محبوبیت فروش بالایی برخوردار شدند و اکثر مردم ایران نیز از این مدل های جالب و سریع نصب شو استقبال کردند از مزیت این چادر ها نصب آسان، سبک، کم حجم، ضد آب، ضد باد، ضد سرما و قیمت مناسب آنها می باشد که بدنه آنها نیز از پارچه پلیستر برزنتی تولید می شوند.

برخی از مدل های چادر های مسافرتی اتوماتیک اسکلتی دو پوش هستند یعنی در قسمت سقف آنها یک پوشش دومی قرار دارد که مانع از ورود آب باران های شدید و طولانی مدت به داخل چادر می شود، این چادر ها در اصل کپی چادر مسافرتی اتوماتیک کلومبوس آمریکا هستند که اول تولیدی های چین و بعد ها تولید کنندگان ایرانی نیز اقدام به ساخت و فروش آنها نمودند.

خرید چادر های مسافرتی اسکلتی میله ای خارجی

این چادر های مسافرتی خارجی و ایرانی اسکلت دار با پایه آهنی ضد زنگ و محکم ساخته شده اند که برای مسافرت، کمپ، کوهنوردی، آفرود و غیره مناسب هستند و وزن سبک و نصب سریع و آسان آنها توسط یکنفر بر محبوبیت فروش آنها افزوده است.

انواع چادر مسافرتی اسکلتی

برای خرید چادر های مسافرتی اسکلتی میله ای خارجی و ایرانی 8 نفره و 10 نفره برزنتی ضد آب، ضد آب و ضد سرما به دسته بندی محصولات در همین وب سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین پخش چادر مسافرتی مراجعه کنید و یا برای راهنمایی بیشتر در مورد خرید چادر مناسب استفاده خود با همکاران ما در این نمایندگی اینتکس در تماس باشید.
نمایندگی خرید چادر های مسافرتی اسکلتی

دیدگاهتان را بنویسید