راهنمای کامل خرید استخر پیش ساخته

راهنمای کامل خرید استخر پیش ساخته

راهنمای کامل خرید استخر پیش ساخته شرکت های بزرگ سازنده این محصولات دارای انواع مدل های بلند و کوتاه هستند که باید برای مصرف خود بهترین استخر را خرید کنید، فروشگاه نمایندگی اینتکس لند مدل های مختلف را با قیمت های ارزان در اختیار خریداران در ایران قرار داده است تا استخر آماده نصب مناسب مصرف خود را انتخاب کنند.

راهنمای کامل خرید استخر پیش ساخته

در درجه اول باید بدانید که انواع استخر پیش ساخته برزنتی جدید متحرک دو کارخانه intex و bestway بدنه ای غیر بادی دارند که در انواع سایز های ارتفاع بلند و ارتفاع کوتاه طراحی شده اند، بدنه آنها بسیار ضخیم است که بر روی زمین یا داخل زمین قابلیت اجرا را دارند.

دور تا دور بدنه این استخر های آمریکایی اینتکس و بست وی از قسمت لبه و دیواره های عمودی پایه های فلزی به شکل لوله ای نصب می شوند که بدنه را با آن همه حجم آب در ارتفاع بلند نگه می دارد که این پایه ها از فلز گالوانیزه ضد زنگ ساخته شده اند که برای شهر های شمال و جنوب ایران که آب و هوای شرجی دارند نیز مناسب است.

لوازم همراه استخر های آماده برزنتی اینتکس

در داخل بسته بندی استخر های پرتابل عمیق و سایز بزرگ پمپ تصفیه آب شنی، پمپ تصفیه فیلتری، نردبان، زیرانداز، روکش، تبدیل شلنگی تخلیه آب و دفترچه آموزش نصب توسط کارخانه قرار داده شده است.

برخی مدل های این استخر های اینتکس و بست وی از بدنه فلزی و برخی از فایبرگلاس تولید شده اند.

برای راه اندازی و ساخت یک استخر بتنی در محل نصبی که در نظر دارید به گودبرداری زمین، کلی مصالح، نیروی کار انسانی و کلی زمان نیاز دارید که سخت و زمان بر است، با خرید این استخر های اصلی برزنتی پایه دار intex و bestway که کلا آماده هستند و در زمان 1 الی 2 ساعت مونتاژ می شوند خیلی از هزینه ها و زمان صرفه جویی خواهید کرد.

نمایندگی فروش استخر های پیش ساخته

استخر های پرتابل آماده نصب پایه دار در ابعاد مختلف از پیش تعیین شده در کشور چین تولید شده و در بسته بندی های جعبه ای توسط نمایندگی شرکت اینتکس لند وارد کشور ایران می شوند که می توانید با توجه به هزینه قیمت و ابعادی که نیاز دارید بهترین مدل را انتخاب و خرید کنید.

استخر پرتابل چگونه نصب می شود ؟

برای نصب همه مدل های استخر های دایره و مستطیل بزرگسال و خانوادگی روکار اینتکس و بست وی نیازی به حضور حتمی نصاب نمایندگی اینتکس نیست و خود خریدار و مصرف کننده می تواند با مراجعه به کتابچه آموزش نصب یا دی وی دی فیلم آموزش تصویری نصب آسان آنرا توسط دو نفر در زمان 2 الی 3 ساعت نصب کنید.
راهنمای کامل خرید استخر پیش ساخته

این استخر های پرتابل متحرک آماده را می توانید در حیاط، باغ و ویلا نصب کنید که بعد از نصب و آبگیری برای خانواده به عنوان شنا، آبدرمانی، ذخیره آب کشاورزی، آموزش شنا و غیره کاربرد دارد، برای تصفیه آب داخل این استخر ها باید از پمپ های تصفیه شنی یا فیلتری موجود در بسته بندی استفاده کنید.

در قسمت کف همه استخر های پیش ساخته اینتکس و بست وی سایز بزرگ دریچه های تخلیه آب تعبیه شده است که می توانید با اتصال تبدیل شلنگی آب قدیمی را به هرجایی هدایت کنید.

برای تمیز ماندن آب داخل استخرهای پیش ساخته باید از قرص کلر در داخل ظرف پلاستیکی شناور مخصوص استفاده کنید تا علاوه بر گندزدایی بر طول عمر سلامت آب نیز بیافزاید و دیرتر سبز و سیاه شود.
راهنمای کامل خرید استخر پیش ساخته

حداکثر طول عمر استخر های متحرک اینتکس و بست وی

 

در کل استخر های پیش ساخته نسبت به استخر های بتنی سریعتر و با قیمت ارزانتری آماده استفاده می شوند که طول عمر آنها نیز حدود 7 الی 10 سال است که با توجه به نگهداری و استفاده می تواند بیشتر نیز باشد.

فروشگاه خرید استخر پیش ساخته اصلی

برای خرید انواع استخر پیش ساخته آماده برزنتی شرکت های اینتکس و بست وی می توانید به دسته بندی محصولات در همین وب سایت فروشگاه اینترنتی نمایندگی اینتکس و بست وی در ایران مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در همین فروشگاه شعبه شهر تهران بلوار مرزداران با همکاران ما در تماس باشید و از آنها مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید