روش استفاده از قرص کلر استخر

روش استفاده از قرص کلر استخر

روش استفاده از قرص کلر استخر بزرگ بتنی و پیش ساخته ، قرص کلر تصفیه آب رنگ دانه دار 200 گرمی ، 1 کیلویی یا قرص های کلر استخر سکه ای آنزیم دار را باید حتما در داخل مخزن و شناور قرص کلر استفاده کنید زیرا مواد شیمیایی حاصل از این قرص کلر رنگ بدنه استخر های پیش ساخته اینتکس و حتی رنگ داخل استخر های بتنی را از بین می برد به همین دلیل باید حتما در داخل مخزن پلاستیکی قرص کلر اینتکس قرار داده شوند تا به مرور در داخل آب حل شود تا علاوه بر عملکرد بهتر برای گندزدایی ، ضدعفونی کردن و نظافت آب استخر ها به بدنه آنها نیز آسیب نرسانند .

روش استفاده از قرص کلر استخر روش استفاده از قرص کلر استخر
توجه داشته باشید که انداختن قرص کلر به تنهایی در داخل آب استخر های برزنتی علاوه بر اینکه رنگ بدنه را می برد آن قسمت را دچار پوسیدگی می کند و عمر آن را کوتاه می کند و اینکه هرگز نباید در داخل استخر های برزنتی از پودر کلر برای تصفیه و ضد عفونی کردن آب استخر استفاده کنید .

 

روش استفاده از قرص کلر استخر بدونه مخزن

ضمنا می توانید در صورت نداشتن مخزن قرص کلر ابتدا آن را در داخل ظرفی کاملا حل کنید و در تمام سطح آب استخر بپاشید و یا اینکه قرص کلر را در داخل ظرف پلاستیکی شبیه سبد قرص کلر اینتکس بگذارید .

برای خرید انواع قرص کلر استخر و مخزن قرص کلر آن می توانید از قسمت دسته بندی لوازم جانبی استخر پیش ساخته در این سایت ، نمایندگی اینتکس در ایران اقدام به خرید نمایید .

اشتراک گذاری با :

پاسخی بگذارید