سایت خرید صندلی بین بگ

سایت خرید صندلی بین بگ

برای خرید انواع مدل های چرمی و پارچه ای در مدل های بزرگسال و کودک با انواع رنگ و سایز سفارشی ارزان قیمت به همین وب سایت خرید صندلی بین بگ در ایران دسته بندی صندلی های شنی مراجعه کنید و مدل مورد نظر خود را با قیمت تولیدی تهیه نمایید.

این تولیدی مبل بین بگ شنی یونولیتی هدف خود را تهیه مواد اولیه داخلی و روکش های با کیفیت می داند و در درجه دوم تولید کیفی و متناسب شان ایرانی و سوم خدمات پس از فروش فعال و سریع تا بتواند جلب رضایت مشتری و در نهایت فروش و سود بیشتر داشته باشد.

سایت خرید صندلی بین بگ

کارخانه تولیدی اینتکس لند به عنوان یکی از بزرگترین تولیدی های مبل بین بگ کیسه ای در ایران کلیه مراحل ساخت و تولید و توزیع این صندلی ها را در شرکت خود انجام داده و بدونه واسطه به وسیله همین وب سایت اینترنتی انواع مدل های آنرا مستقیم به فروش می رساند تا قیمت نهایی پایین تر از هر نمایندگی یا فروشگاه های پخش باشد .

مزیت خرید مبل بین بگ

فروش بالای مبل و صندلی بین بگ 1 نفره، 2 نفره، 3 نفره و 4 نفره با انواع رنگ و سایز سفارشی باعث شده تا محبوبیت زیادی را در بین مصرف کننده ها داشته باشند، راحتی در استفاده، تنوع رنگ بصری، قابلیت جابجایی توسط یکنفر و قابلیت استفاده در همه مکان ها از مزیت های مبل بین بگ اینتکس لند می باشد.

موارد استفاده از صندلی های بین بگ کیسه ای

می توانید مبل بین بگ کیسه ای یونولیتی را با رنگ دیزاین منزل و محل کار خود سفارش دهید تا با آنها ست شوند، یا به غیر از استفاده در منزل در شرکت ها، ادارات، ارگان ها، دانشگاه، عکاسی ها، آتلیه ها، مهدکودک ها، سالن های آرایش و گیم نت ها نیز استفاده کنید.
سایت خرید صندلی بین بگ

ابعاد این مبل های برای یکنفره: قطر 100 در ارتفاع 100 سانتی متر می باشد، وزن آنها حدود 5 کیلوگرم و تحمل وزن آنها 150 تا 200 کیلوگرم می باشد، داخل مبل های بین بگ با فوم های دانه ای یونولیت سفید توپی پر می شود که سبک و انعطاف پذیر می باشند.

یونولیت توپی داخل مبل بین بگ

چنانچه گرانول داخل صندلی بین بگ ها بعد از مدتی نشست و افت کرد کاملا طبیعی است و باید از طریق زیپ زیر آن مجددا شارژ شوند که معمولا یک یا دو کیلو  نیاز دارند و با خرید این گرانول های یونولیتی و پر کردن آنها برای یک یا دو بار کاملا پر شد و دیگر نشست نخواهد داشت در صورت نیاز می توانید انواع مبل کیسه ای و یونولیت توپی را از سایت خرید صندلی بین بگ در همین وب سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی اینتکس لند خرید کنید.

سایت خرید صندلی بین بگ

دیدگاهتان را بنویسید