سایت فروش مبل بین بگ

سایت فروش مبل بین بگ

شرکت اینتکس لند به عنوان بزرگترین تولید کننده و سایت فروش مبل بین بگ در ایران اقدام به تولید، ساخت و توزیع این محصولات در کل کشور نموده است.

صندلی یونولیتی بین بگ بزرگ سایز، طبی و اورجینال گرد برای کودکان و بزرگسالان با روکش های جیر، مخمل، پارچه و برزنت که داخل آنها با مواد گرانول فوم یا یونولیت توپی دانه ای خورد شده پر می شود که بسیار انعطاف پذیر هستند.

سایت فروش مبل بین بگ

مبل های بین بگ 1 نفره، 2 نفره و 3 نفره در همه رنگ های شاد و زیبا و در مدل های متفاوت دخترانه، پسرانه، مردانه و زنانه با پارچه های مخمل، خز و مازراتی و همچنین با روکش چرم صنعتی قابل تولید می باشند، تحمل وزن این صندلی ها بسیار بالا می باشد و تا 200 کیلوگرم برای مدل یکنفره، 300 کیلوگرم برای دو نفره و 400 کیلوگرم برای سه نفره ها می باشد.

مبل بین بگ کیسه ای یونولیتی با اندازه های متفاوت و اشکال دایره، مربع، مستطیل، گرد، بیضی، گلابی شکل قطره ای شکل و غیره قابل تولید می باشد، دانه های یونولیت سفید و توپی این صندلی ها به مرور زمان با توجه به وزن افراد افت و نشست می کند که باید آنرا دوباره شارژ کنید.

برای پر کردن فضای نشست کرده داخل مبل های بین بگ که به مرور زمان رخ داده است باید اقدام به خرید یونولیت و فوم گرانولی مورد نیاز خود از نمایندگی اینتکس و تولیدی فروش مبل های شنی کنید که بر حسب کیلوگرم به فروش می رسد.

 

یونولیت داخل صندلی بین بگ بزرگسال و کودک

در داخل هر مبل بین بگ کیسه ای شنی حدود 4 الی 5 کیلوگرم یونولیت توپی دانه ای وجود دارد که با نشستن و در طول زمان ممکن است نصف شود که باید حدود 2 کیلوگرم گرانول فوم بین بگ به داخل آن اضافه کنید تا به حالت استاندارد اولیه بازگردد.
سایت فروش مبل بین بگ sofa bin bag

البته خریداران باید در نظر داشته باشند که این شارژ های مجدد که از طریق زیپ زیر مبلهای بین بگ انجام می شود یک الی دوبار بیشتر نیاز نیست و یونولیت توپی داخل آن فول می شود و برای همیشه به حالت استاندارد طبی در می آید که بتوانید سالهای سال از آن استفاده کنید.

خرید مبل های بین بگ

برای خرید انواع صندلی بین بگ راحتی چرمی و پارچه ای بزرگسالان و کودکان به دسته بندی محصولات در همین سایت فروش مبل بین بگ دسته بندی مبل های شنی مراجعه کنید و مدل مورد نظر را انتخاب و خرید کنید تا بعد از تولید در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید