سایت فروش مبل شنی

سایت فروش مبل شنی

صندلی های کیسه ای یونولیتی را می توانید در همین سایت فروش مبل شنی در ایران که خود تولید کننده و سازنده آن می باشد به قیمت ارزان کارخانه و شرایط ویژه مثل گارانتی و ضمانت روکش برای بزرگسالان و کودکان خرید کنید.

مبل شنی 1 نفره و 2 نفره با روکش های چرمی و مخملی طبی در سایز های نوزاد، کودک، نوجوان و بزرگسال در انواع رنگ سفارشی در ایران تولیدی می شوند که با توجه به فروش بالا و تنوع رنگ های زیبا از قیمت پایینی هم برخوردار هستند ولی تحمل وزن آنها حدود 150 کیلوگرم می باشد.

سایت فروش مبل شنی

صندلی های شنی یونولیتی از روکش های چرم، مخمل ، پارچه مازراتی و جیر ساخته می شوند که داخل آنها با یونولیت های دانه ای توپی پر می شود و از انعطاف و راحتی بسیار بالایی برخوردار هستند که می توانید در صورت افت گرانول یونولیت با خرید دانه یونولیت مبل شنی آن را مجددا پر و شارژ کنید.

مبلمان شنی به دلیل راحتی و قیمت ارزان آن به سرعت در بین خانواده های ایرانی محبوبیت پیدا کرده است زیر حجم و وزن کمی دارد و جابجایی آن نیز راحت است، انواع مبلهای شنی سه نفره، دونفره و تکنفره با رنگ سفارشی خریدار تولید می شوند تا بتوانید آنرا با دیگر لوازم منزل ست کنید.

مبل شنی همه رنگ های تولیدی

البته فقط رنگبندی مبل های شنی کیسه ای سفارشی نیست بلکه اندازه و سایز آنها نیز می تواند سفارشی به صورت دایره، مربع، مستطیل و مثلثی باشد و ضمنا امکان تولید پاف و زیرپایه همرنگ با صندلی نیز امکان دارد.

خرید صندلی شنی از تولیدی سایت فروش مبل شنی

مبل های شنی اینتکس لند در سایت فروش مبل شنی با بهترین روکش ها و مواد داخلی فومی درجه 1 ساخته و تولید می شوند و از همه نقاط ایران به خرید این صندلی های توپی یونولیتی اقدام می نمایند که به وسیله باربری در اسرع وقت تولید و برای آنها ارسال خواهد گردید.
سایت فروش صندلی شنی

موارد استفاده از مبل های شنی

مبل شنی برای استفاده در منزل، محل کار، فروشگاه ها، مراکز بازی، ادارات، شرکت ها، عکاسی ها، سالن های آرایش مردانه و زنانه، کارخانه ها و از همه مهمتر گیم نت ها یا در خانه برای بازی با کنسول های کودکان و نوجوانان بیشترین طرفداران را دارد.
Ben Bag Sofa

دیدگاهتان را بنویسید