سایت فروش مبل هپی چیر

سایت فروش مبل هپی چیر

برای خرید انواع مبل راحتی 2 نفره و 1 نفره یونولیتی مخملی و چرمی بزرگسال، نوجوان، کودک و نوزاد به دسته بندی محصولات همین سایت فروش مبل هپی چیر اینتکس مراجعه کنید و یا با شماره های این نمایندگی در تماس باشید.

مبل های هپیچیر سفارشی جز صندلی توپی راحتی شنی جدید ساخت در ایران می باشند که وزن کمی دارند درواقع به مبلمانی گفته می شود که دارای مدل های یکنفره، دو نفره و سه نفره هستند که از همان روکش های چرم یا پارچه های مبل خانگی برای تولید آنها استفاده می شود.

سایت فروش مبل هپی چیر

هپیچیر برخلاف مبلمان خانگی فاقد چوب، فوم، فنر یا هرچیزی که در داخل مبلهای خانگی راحتی و استیل به کار می رود است فقط پوسته مشابهی از پارچه و چرم دارند که می تواند چرم مصنوعی در انواع رنگ، پارچه مخمل، پارچه مازراتی، پارچه کتان، لی، جیر، نخی ساده و طرح دار باشد.

در داخل مبل هپیچیر راحتی کیسه ای شنی گلابی شکل، قطره ای شکل، دایره گرد، مستطیلی، مربع و سه گوش از گرانول های یونولیت دانه ای خرد یا پودر فوم یونولیت استفاده می شود که حداقل 4 کیلو برای تکنفره ها و حداکثر 10 کیلوگرم برای مدل 3 نفره می باشند.

یونولیت مبل هپی چیر از مواد پتروشیمی ها و مواد اولیه وسائلی چون عروسک و ظروف یکبار مصرف است که در سقف خانه های در حال ساخت هم نمونه تخت و مستطیلی آنها را همه دیده ایم ولی برای مبلهای هپی چیر به صورت توپی سفید و به شکل ساچمه هستند.
سایت فروش مبل هپیچیر اینتکس

مواد داخل صندلی هپیچیر یونولیتی

داخل مبلمان هپی چیر با گرانول فوم یونولیت پر می شود و به مبل شنی معروف هستند و تصور اینکه در داخل آنها شن باشد کاملا اشتباه است و در واقع به نام مبل شنی در ایران جا افتاده اند، و همین یونولیت ها سفید توپی قابل انعطاف به صورت اصولی و طبی ارگونومی بدن فرد استفاده کننده را در حالت استاندارد طبی قرار می دهد و گودی های کمر یا گردن را نیز پر می کند به همین دلایل خوش نشین و راحت هستند.

کارگاه تولیدی هپیچیر بزرگسال

 

وزن مبل های هپیچیر چرمی و پارچه ای بزرگسال و کودک سبک است و توسط یکنفر هم جابجا می شود از همه مهمتر رنگ بندی های متنوع و زیبای آنها می باشد زیرا هر فرد می تواند رنگ یا رنگ های مورد نظر خود را سفارش دهد تا در تولیدی مبل هپی چیر اینتکس لند با دقت و به سرعت تولید و ساخته شود.
Ben Bag Sofa - اینتکس لند

دیدگاهتان را بنویسید