فرق تخت بادی و تشک بادی چیست

فرق تخت بادی و تشک بادی چیست

فرق تخت بادی و تشک بادی چیست؟ تخت خواب بادی و تشک های بادی محصولاتی هستند از جنس پی وی سی با روکش های ضد تعریق مخمل، جیر و کامفورت که در داخل بدنه آنها لایه های عمودی شکلی از الیاف ابریشم وجود دارد که علاوه بر ظاهر دادن به شکل تخت ها باعث طبی شدن و سفت شدن آنها نیز می شوند.

اما فرق تخت بادی و تشک بادی چیست؟ اختلاف بیشتر در ارتفاع آنها و موارد استفاده می باشد که معمولا تشک های بادی ارتفاعی از 10 سانت تا 30 سانت را دارند ولی تخت خواب های بادی دارای ارتفاع هایی از 37 سانت تا 56 سانت را دارا می باشند، تشک های بادی را اغلب در مسافرتها، کمپ های تفریحی و آفرود استفاده میکنند به این دلیل که سبک، کم حجم و کم جا هستند و برای حمل و نقل حتی در یک کوله پشتی نیز جا می گیرند، ولی تخت های بادی بخاطر ابعاد بزرگتر و پمپ های برقی متصل به بدنه از وزن سنگین تری برخوردار هستند هرچند که با این وجود در مقایسه با تختخواب های فلزی و چوبی قابل مقایسه از نظر وزنی نیستند و نسبت به آنها بسیار سبکتر هستند.

 

فرق تخت بادی و تشک بادی چیست

 

ویژگی های تخت بادی اینتکس

این تخت های بادی اینتکس را بیشتر در داخل منزل و محل هایی که نیاز به جابجایی ندارند استفاده می کنند که برای خواب یا استراحت های طولانی مناسب تر هستند و از کمردرد های احتمالی جلوگیری می کنند، همه تخت خواب های بادی به جز پمپ باد برقی نصب شده دارای یک دریچه باد یدکی بر روی بدنه نیز هستند که می توان در محل های فاقد برق آنها را با انواع پمپ های باد اینتکس باد کنید، ضمنا تعداد کمی از این تخت ها فاقد پمپ باد هستند که باید برای آنها پمپ باد جدا تهیه کنید.

می توانید انواع تخت خواب بادی، تشک بادی اینتکس و پمپ های باد را در سایت نمایندگی اصلی اینتکس در همین سایت اینتکس لند ببینید و در صورت تمایل خرید اینترنتی، حضوری و یا تلفنی انجام دهید تا در اسرع وقت خرید های غیر حضوری شما را درب منزل تحویل دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید