فروشگاه استخر بادی اینتکس

فروشگاه استخر بادی اینتکس

فروشگاه استخر بادی اینتکس و بست وی در ایران و نمایندگی رسمی فروش استخرهای بادی کودکان و بزرگسالان در انواع سایز های 1 الی 6 نفره با عمق کم . عمق زیاد شرکت اینتکس لند می باشد که کلیه این محصولات را با قیمت ارزان و مصوب نمایندگی در بازار عرضه می کند و شعبه مرکزی و اصلی آن فقط در شهر تهران مستقر می باشد ولی محصولات بادی فوق را به کل کشور با پست و تیپاکس ارسال می کند .

در مورد استخر بادی بیشتر بدانید

استخرهای بادی که در بازار ایران وجود دارد از 2 کارخانه تولید کننده اینتکس و بست وی می باشد که هیچکدام در داخل ایران نیستند و هر دو از برندهای آمریکایی هستند که در حال حاضر در کشور چین تولید می شود و کلا از مواد پی وی سی یا همان پلاستیک نرم درجه یک می باشد و دارای تنوع های بسیار زیادی تا حدود 400 مدل برای استفاده بزرگسال ، نوجوان ، کودک و نوزاد هستند تا نیاز های همه سلیقه ها و همه سنین را برآورده کرده باشد .

تنوع استخر های بادی

استخرهای بادی اینتکس و بست وی را می توان در انواع سایز با توجه به نیاز و فضایی که در نظر دارید از شرکت فروشگاه استخر بادی اینتکس لند ، نمایندگی اینتکس در ایران ، تهران به صورت حضوری و یا اینترنتی خرید نمایید و برای استفاده خانوادگی و یا کودکان در منزل و مهد ها با هم سن و سالانشان در فصل های گرم سال بهره ببرید و یا حتی در فصل سرما نیز به عنوان وان در داخل حمام و همچنین در داخل ساختمان به عنوان استخر توپ مورد استفاده قرار دهید .

فروشگاه استخر بادی اینتکس

استخر های بادی دارای ویژگی و مزیت های منحصر به فردی هستند مانند : نصب و جمع آسان ، باد کردن و خالی کردن در کوتان ترین زمان ممکن ، بدونه نیاز به گود برداری و قابل تعمیر زیرا ممکن است با برخورد با اشیا تیز سوراخ یا پاره شوند که نیازی به هیچ نگرانی نیست زیرا این محصولات بادی به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن با چسب های تعمیرات استخر بادی تعمیر و آپارات می شوند و مجددا قابل استفاده هستند .

اشتراک گذاری با :

پاسخی بگذارید