فروشگاه اینترنتی تشک بادی

فروشگاه اینترنتی تشک بادی

فروشگاه اینترنتی تشک بادی

تشک های بادی محصولات جدیدی هستند که از حدود سال 2008 میلادی توسط چند کارخانه بزرگ تولید کننده وارد چرخه تولید شد بعد از مدتی کل بازار های جهانی تمایل خرید به این محصول جدید نشان دادند و به دست همه مصرف کننده ها در همه کشور های دنیا رسید به مرور زمان و با استفاده ها و رضایت مصرف کننده نام این تشک ها بر سر زبان ها چرخید و همه کسانی که آنرا دیده اند به خرید آنها احساس نیاز کرده اند.

چرا تشک های بادی به سرعت به فروش می رسند؟

تفاوت قیمت بین تشک های معمولی و تشکهای بادی یکی از مهم ترین دلایل خرید این محصولات بود زیرا قیمت آنها حدود یک پنجم تشک های معمولی طبی بود، سبک وزن بودن، پرتابل بودن، تنوع رنگ، کم جا، قابل حمل بودن و قابلیت استفاده در داخل چادر های مسافرتی نیز مزید بر علت شد تا مصرف کننده را به سمت خرید تشک های بادی سوق دهد.

تشک بادی اینتکس و تشک های بادی بست وی دو برند معروف و معتبر تا سال 2020 میلادی در کشور ایران هستند که به سرعت محبوبیت فروش پیدا کردن و جای خود را در بازار ایران پیدا کرده اند بسیاری از مردم ایران به وسیله چندین فروشگاه اینترنتی تشک بادی مدل مورد نظر خود را انتخاب و خرید می کنند.
فروشگاه اینترنتی تشک بادی

فروشگاه اینتکس لند یعنی همین وب سایت نیز به عنوان نمایندگی رسمی محصولات بادی اینتکس در ایران، شعبه شهر تهران اقدام به فروش تشکهای بادی طبی دو نفره و یکنفره می نمایید که همگی با تست سلامت به خریدار تحویل داده می شوند و همچنین دارای 24 ساعت مهلت تست توسط مصرف کننده می باشند.

تشک بادی طبی را چه کسی باید نصب کند؟

تشک های بادی طبی خانگی و مسافرتی نیازی به حضور نصاب ندارند و به سادگی توسط یکی از پمپ های باد دستی، پدالی یا برقی پر و خالی می شوند که خود خریدار می تواند این کار را انجام دهد، برای باد کردن این محصولات دریچه های باد را باز کنید و پمپ باد را را به آن وصل کنید حالا شروع به باد کردن کنید تا کاملا سفت شوند سپس دریچه باد را محکم ببندید و از آن استفاده کنید.

کارهایی که نباید با تشک بادی انجام داد؟

ممکن است برخی از کودکان با توجه به پریدن بر روی تشک های بادی فنری بخواهند بر روی این محصولات نیز بپر بپر کنند که باید جدا از این کار بپرهیزند و بزرگ تر ها باید آنها را از این کار برحذر دارند زیرا به الیاف داخلی تشک ها آسیب می رساند که هرگز قابل تعمیر نیستند، ولی چنانچه سوراخ یا پاره شوند قابلیت تعمیر را دارند.
فروشگاه اینترنتی تشک بادی

برای اطلاع از قیمت ها و دیدن نمونه های تشک بادی طبی اینتکس و بست وی بزرگسال و کودک، تشک بادی داخل خودرو، تشک بادی داخل چادر و غیره به دسته بندی محصولات همین نمایندگی اینتکس مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از همکاران ما مشاوره رایگان بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید