فروشگاه تخت بادی اینتکس مرزداران

فروشگاه تخت بادی اینتکس مرزداران

فروشگاه تخت بادی اینتکس مرزداران در شهر تهران قرار دارد که می توانید انواع تختخواب های بادی را با قیمت مصوب نمایندگی خرید کنید شرکت اینتکس لند به عنوان یکی از مراکز این محصولات در ایران اقدام به واردات، توزیع و پخش آنها می نماید.

ابعاد تخت خواب های بادی اینتکس

تختخواب های بادی طبی اینتکس و بست وی با استاندارد های جهانی تولید می شوند تا به سراسر جهان ارسال شود این محصولات دارای طول 2 متر هستند، عرض آنها 152 سانت برای 2 نفره و 100 سانت برای یک نفره ها می باشد البته ارتفاع آنها از 38 سانت شروع و تا 56 سانتی متر متغیر است.
فروشگاه تخت بادی اینتکس مرزداران

در داخل بدنه تختهای بادی الیاف ابریشم یا کامفورت قرار دارد که وظیفه تقسیم هوا را در زیر بدن افراد برعهده دارد که این الیاف علاوه بر مقاومت بدنه تخت بادی باعث می شود تا کاملا طبی باشد و برای همه سنین مناسب استفاده باشد، برای کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، افراد سالخورده و کسانی که عمل جراحی انجام داده اند.

جنس بدنه تختخواب های بادی

بدنه جنس تخت خواب های بادی طبی اینتکس و بست وی از پی وی سی است و رویه آنها با جیر ضد تعریق پوشانده شده است تا برای استفاده در منزل و محل کار عالی باشد ضمنا این محصولات بادی یکنفره و دو نفره دارای پمپ باد برقی دوکاره مکنده و دمنده هستند که این تختهای بادی را در زمان 6 دقیقه پر و خالی می کند.

البته تخت بادی برای مهمانان نیز عالی است مثلا اگر مهمان سرزده ای داشته باشید به جای انبار کردن کلی لوازم خواب فقط با خرید این تخت خواب بادی اینتکس و بست وی می توانید با اشغال فضای کم سریع آنرا آماده استفاده کنید.

خرید تختهای بادی در فروشگاه تخت بادی اینتکس مرزداران

برای خرید انواع تخت بادی 2 نفره و 1 نفره می توانید به فروشگاه تخت بادی اینتکس مرزداران در همین وب سایت مراجعه کنید و مدل مورد نظر را انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید