فروشگاه تشک بادی اینتکس در تهران

فروشگاه تشک بادی اینتکس در تهران

فروشگاه تشک بادی اینتکس در تهران به فروشگاه هایی اطلاق می شود که دارای نماد اعتماد از سازمان ساماندهی وب سایت های اینترنتی را داشته باشد شرکت اینتکس لند به عنوان نمایندگی رسمی فروش محصولات بادی ایننتکس و بست وی اقدام به عرضه و پخش تشکهای بادی 2 نفره و 1 نفره طبی مسافرتی و خانگی در ایران نموده است.

خرید تشکهای بادی برند اینتکس

 

برای دیدن و خرید تشک بادی intex و bestway از نوع پلاستیکی نرم یا همان پی وی سی با رویه مخل ضد تعریق پمپ و بالش دار و بدونه پمپ باد چندکاره می توانید به دسته بندی تشک های بادی در صفحه اصلی همین وب سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در سایت با همکاران ما در تماس باشید.

 

انواع تشک بادی intex

تشک های بادی اینتکس و بست وی انواع بسیار زیادی دارند که به مدل های خانگی، مسافرتی و تشک بادی صندلی عقب ماشین می توان اشاره نمود، تشک های بادی با روکش مخمل ضد تعریق برای همه سنین نمونه دارد مثلا مدلهای کودک، نوجوان، بزرگسال و حتی مدل های مخصوص بیماران فاقد تحرک مناسب زخم بستر.

خرید پمپ باد برای تشک بادی 2 نفره و 1 نفره

تشک های بادی رویه مخمل خانگی و مسافرتی کلا یکی هستند و ساختار مشابهی دارند و می توانید همان مدل خانگی را در داخل چادر مسافرتی هم استفاده کنید که برای باد کردن به پمپ باد نیاز دارند و باید به صورت جداگانه این پمپ های باد مخصوص آنها را خرید کنید البته مدل های تشک بادی مخصوص خودرو در داخل پک خود یک پمپ باد ماشینی دارد که مکنده و دمنده است.
فروشگاه تشک بادی اینتکس در تهران

تعمیر و پنچرگیری تشک بادی

تشک های بادی موجود در بازار ایران همگی ممکن است با برخورد با اشیا تیز و برنده سوراخ و پاره شوند که به سادگی توسط چسب تعمیرات با برند اینتکس آپارات و تعمیر پنچری می شوند پس بهتر است از برخورد اشیا تیز و برنده به بدنه آنها جلوگیری نمایید ضمنا کودکان نباید بر روی تشک های بادی خود یا بزرگسالان بپرند زیرا الیاف داخلی آنها از بین رفته و برای همیشه خراب می شوند.
فروشگاه تشک بادی 2 نفره اینتکس در تهران

دیدگاهتان را بنویسید