فروشگاه لوازم استخر پیش ساخته اینتکس

فروشگاه لوازم استخر پیش ساخته

برای خرید انواع قطعات یدکی مورد نیاز برای اجرا، نصب و نظافت می توانید به فروشگاه لوازم استخر پیش ساخته در همین وب سایت اینترنتی نمایندگی رسمی اینتکس در ایران مراجعه کنید و با قیمت های ارزان و تخفیف های ویژه مناسبتی خرید کنید.

فروشگاه لوازم استخر پیش ساخته

وسایلی چون پمپ تصفیه آب استخر شنی و فیلتری کاغذی اینتکس، جاروی نظافت استخر اتوماتیک و دستی، قرص کلر، شن تصفیه، اسکیمر، چسب تعمیرات، نردبان، فیلتر یدکی، کف پوش، روکش، سبد و محفظه قرص کلر را می توانید با قیمت های اصلی و شرکتی و با تضمین اصالت کالا خرید کنید.

در داخل بدنه استخر های پیش ساخته فریمی پایه دار و ایزی ست لبه بادی intex و bestway سایز بزرگ با ارتفاع بلند اکثر لوازم برای اجرا و نصب آنها قرار داده شده است و فقط وسایل نگهداری و نظافت از بدنه و داخل استخر مورد نیاز است و باید خرید شود، البته برخی از مدل های سایز کوچک و ارتفاع کم فاقد لوازمی چون زیرانداز، روکش و نردبان هستند که باید به صورت جدا خریداری شوند.

برای نصب استخر های آماده نصب از پیش ساخته شده در فضای باز حتما باید از زیرانداز نرم استفاده کنید درست است که برخی مدل های بزرگ با ارتفاع زیاد دارای زیرانداز هستند اما این زیرانداز ها بسیار نازک بوده و توصیه میکنیم از کف پوش های بهتری مثل تاتامی یا فوم ضخیم خرید و استفاده کنید تا به بدنه از زیر آسیب وارد نشود.

فروش لوازم یدکی و نظافت استخر intex و bestway

فروشگاه لوازم یدکی استخر پیش ساخته خانوادگی اینتکس لند در ایران شعبه شهر تهران اقدام به واردات همه لوازم ذکر شده بالا از کارخانه های اصلی اینتکس و بست وی نموده است و خریداران محترم می توانند انواع لوازم یدکی مورد نیاز نظافت و نصب استخر های پرتابل روکار را از این نمایندگی تهیه کنند ضمنا فروش و ارسال همه محصولات برای کلیه شهرستان های کشور قابل ارسال می باشد.
فروشگاه قطعات یدکی استخر پیش ساخته

دیدگاهتان را بنویسید