وان بادی حمام

فروشگاه وان حمام بادی بزرگسال

در ابتدا توضیح کوتاهی در مورد وان بادی داشته باشیم که وان بادی چیست و چه مزیت هایی دارد؟

وان بادی محصولی از جنس بدنه پلاستیکی نرم است که به اشکال مختلف مثل دایره، مربع، مستطیل و بیضی ساده و طرح دار ساخته می شود.

خرید وان بادی کودک در فروشگاه وان حمام بادی بزرگسال

اگر قصد خرید وان بادی حمام کودک را دارید تنوع مدل های زیادی دارد و هر سه کارخانه اینتکس، بست وی و اینتایم سازنده این مدل ها هستند به همین دلیل دست شما در انتخاب باز است.

اما اگر قصد خرید وان بادی بزرگسال را دارید تعداد معدودی مدل وان وجود دارد که بیشتر توسط شرکت اینتایم ساخته می شود.

وان بادی

وان بادی اینتایم چیست؟

این کمپانی بزرگ چینی همه محصولات بادی را تولید می کند که وان های حمام بادی آن در ایران بسیار معروف هستند و به دلیل کیفیت آنها کاربردی بودن و قیمت ارزان دارای محبوبیت فروش بالایی هستند.

اگر قصد خرید وان بادی بزرگسال را دارید حتما در مورد وان بادی بزرگسال اینتایم تحقیق کنید، این وان ها دارای 2 رنگ آبی و صورتی هستند آبی برای آقایان و صورتی برای خانم ها مناسب می باشد.

ساختار وان بادی بزرگسال

وان های حمام بزرگسال بادی دقیقا به شکل وان حمام معمولی ساخته می شود با وزن کمتر و قیمت ارزان تر این وان ها مستطیلی هستند دارای روکش که مانع خروج گرمای آب شود، دارای تخلیه آب در کف، کوسن نشیمن و تکیه گاه تا بتوانید در آن ریلکس باشید.

وان بادی برای آب درمانی نیز مناسب است زیرا می توانید افراد سالمند و افرادی که عمل جراحی را داشته اند در داخل آن قرار دهید و چند ساعت در آن باشند تا آب ولرم به بدن آنها خورده و مراحل آب درمانی را انجام دهند.

طول این وان های بادی 160 سانتی متر است و از قسمت کمر فرد تا نوک پا محسوب می شود تا افراد بلند قد تا 2 متر و بیشتر نیز بتوانند در از آن استفاده کنند.

در قسمت کف این وان بادی شرکت اینتایم یک لایه فوم قرار داده است تا نشیمن نرمی داشته باشد.
وان حمام بادی

 

برای باد کردن همه وان های بادی کوچک و بزرگ نیاز به خرید یک پمپ باد دستی، پمپ باد برقی یا پمپ باد پدالی دارید که می توانید از همین نمایندگی اینتکس مرزداران خرید نمایید.

اگر وان بادی خراب شد چکار کنیم؟

ممکن است قبل از خرید وان بادی فکر کنید که شاید بدنه این وان که بادی است سوراخ شود یا پاره شود و باید آنرا دور انداخته و پول ما به هدر رود درحالی که این طور نیست و وان های بادی احتمال خراب شدن را دارند ولی به وسیله چسب تعمیرات محصولات بادی اینتکس به سادگی قابل تعمیر هستند که روش استفاده از آنرا می توانید در مقاله های آموزشی همین وب سایت اینتکس لند فروشگاه وان حمام بادی بزرگسال مطالعه کنید.
فروشگاه وان حمام بادی بزرگسال

دیدگاهتان را بنویسید